Білі та чорні методи розкручування сайту: що краще працює?

15
0

Створити привабливий сайт, розмістити на ньому інформацію про товари або послуги та чекати на приплив покупців як мінімум недалекоглядно. Для збільшення продажів потрібно, щоб якнайбільше користувачів побачили ресурс, захотіли перейти та вчинити цільову дію.

Досягти такого результату можна за допомогою пошукової оптимізації. Різні методи розкручування сайту допомагають підняти його позиції у видачі. Це збільшує ймовірність, що потенційний покупець перейде саме на цю сторінку і здійснить покупку.

Як відбувається оптимізація сайту

Пошукові системи з кожним днем стають розумнішими, алгоритми пошуку постійно розвиваються та ускладнюються. Якщо раніше можна було вивести сайт у ТОП нечесним шляхом, сьогодні це не працює. Пошукові системи розпізнають підступ і можуть накласти фільтр. Підприємці не хочуть ризикувати, тому застосовується seo розкрутка сайту білими методами. Це інструменти просування, які не порушують правила пошукових систем. Чесний поступ має на увазі аналітику, внутрішню та зовнішню оптимізацію ресурсу:

  • Проводиться вивчення та аналіз ринку, цільової аудиторії, конкурентів.
  • Розробляється стратегія просування.
  • Складається семантичне ядро.
  • Оновлено текстовий контент.
  • Перевіряється та покращується навігація сайту.
  • Збільшується посилальна маса.

Навіть після цього робота над оптимізацією не закінчується. Проводиться веб-аналітика, щоб зрозуміти, наскільки ефективні заходи, що проводяться. Тестуються та застосовуються нові методи покращення результатів. SEO-фахівець постійно працює, щоб зробити ресурс зручним та корисним для користувача, привабливим для пошукових систем.

Чому важливо застосовувати білі методи оптимізації?

Деякі недосвідчені агентства використовують чорні методи розкручування сайтів. Це перенасичення текстів ключовими словами, використання тимчасових посилань чи дорвеїв, різний спам, клоакінг, свопінг та інші. Але якщо система розпізнає такі маніпуляції, це обіцяє неприємності:

  • Сайт вноситься до чорного списку (бан-лист) за порушення правил.
  • Значно падає трафік.
  • Потрібно писати в службу підтримки та виправляти помилки.
  • Сайт буде включений до індексу лише через певний час.

Оскільки фільтри пошукових систем налаштовані на видачу лише якісного та корисного контенту, краще витратити час та гроші на білі методи оптимізації. Постійна робота над покращенням ресурсу не лише приверне увагу пошукових систем. Це допоможе підвищити лояльність користувачів, зацікавити їх у відвідуванні сайту та здійсненні покупок.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також