Біля кордону з Угорщиною планують побудувати автомагістраль (ВІДЕО)

8
0

Розбудова відрізку автомагістралі у прикордонних областях Угорщини та України, головний пріоритет обласної влади спільно з угорськими партнерами.

В Ужгороді обговорили перспективи розбудови міжнародного автобану. Йдеться про трасу Загонь-Чоп-Ужгород, яку в майбутньому планують реконструювати. На міжнародній конференції представили аналіз можливостей будівництва.

Розбудова відрізку автомагістралі М34 у прикордонних областях Угорщини та України, головна перспектива обласної влади спільно з угорськими партнерами. Йдеться про трасу Загонь-Чоп-Ужгород, яку в майбутньому планують реконструювати. На міжнародній конференції представили аналіз можливостей будівництва відрізку згаданої автомагістралі. голова Закарпатської ОДА, який розповів про стан та перспективи розвитку краю, зокрема і в питанні автошляхів. Наголосив наголосив про планування будівництва об’їзних доріг, для полегшення транспортного навантаження автомагістралей. На конференцій йшлося: ми рухатимемося в Європу завдяки розбудові автомобільних шляхів, починаючи від Закарпаття і далі на Схід України. Як зазначила угорська сторона, відрізок автомагістралі Загонь – Чоп – Ужгород, входить до національної транспортної стратегії Угорщини на 2014-2015 роки. Тому результати роботи повинні бути вже незабаром.

М-Студіо

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також