Більше половини жителів Закарпаття не підтримують ідею подвійного громадянства – опитування

10
9

Такі дані за результатами повідомив аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» Андрій Сухарина.

Згідно з даними опитувань 53% жителів Закарпаття виступають проти ідеї подвійного громадянства. Тільки 34% респондентів підтримують ініціативу щодо запровадження в Україні подвійного громадянства.

В той же час серед представників національних меншин понад половина опитаних - 52% - повністю або частково підтримують ймовірне подвійне громадянство, а проти лише 12%.

Це результати дослідження, яке було проведене в рамках проєкту «Форум розвитку Закарпатської області Re:Open Zakarpattia», що реалізується ГО «Інститут Центральноєвропейської Стратегії» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

За словами Андрія Сухарини, опитувані зазначили, що основна мотивація отримання закордонного паспорту для жителів Закарпаття полягає у можливості отримати працевлаштування за кордоном (54,4%), а також для постійного проживання в іншій країні (40,8%). Серед національних меншин ця мотивація ще більш помітна, де на можливість працевлаштування вказували 9 з 10 опитаних.

Нагадаємо, раніше опитування Фонду «Демократичні ініціативи» показало про відсутність на Закарпатті сепаратистських настроїв.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

Ш
Шоні

Тому шо вони його не будуть мати... ніколи... тому і проти

ДА
До адмін а

Зачем пишете неправду !!!

К
Кось

Більше половини жителів Закарпаття звалили на чехи

S
Stefan

Lapsa

АС
Андрiй Сухарин

Я пiпец що брехати знаю леше Бабоо давайте

J
Joni

Небрешiть.

СС
Смiшнi статтi 70 % людей мають 2 паспорта!

.

І
Іван

План Б дляворів в погонах!

B
Beregszaz

Бiльше половини непiдтримують але 70 % мають Несмiшiть дурними статями. Це одинаково як коли написали скiльки процентiв пiдтримують певнi партii! Пора Вам помiняти Редактора головного!

Читайте також