Вже завтра 11 лютого, вантажівка з усім необхідним відправиться з Мукачева до Артемівська, звідки попрямує до розташування 128-ї бригади під Дебальцевим.
Як відомо, найзапекліші бої точаться зараз у районі Дебальцевого, де позиції утримують бійці 128-ї бригади бригади, яка у мирний час дислокується на Закарпатті.
Через активні бойові дії дуже швидко техніка виходить з ладу. Її постійно потрібно ремонтувати.
У придбанні необхідних запчастин закарпатським військовим активно допомагають волонтери та меценати. Нещодавно, волонтери звернулись до закарпатських нардепів з прохання посприяти у придбанні необхідних засобів для ремонту військової техніки.
Тому, за сприяння народних депутатів Павла Балоги та Василя Петьовки, а також депутата Закарпатської обласної ради Андрія Балоги було придбано деякі засоби для ремонту військової техніки, а також генератори стурму на суму понад 600 тисяч гривень.
Було закуплено: шини для вантажівок, акумуляторні батареї, ремкомплекти для двигунів, дизельні генератори, кабелі, газові балони для зварювання, електроди та ін. І звісно ж питну воду.
Вже найближчим часом все це буде доставлено до бійців 128-ї бригади, яка героїчно утримує дебальцевський плацдарм.
Роман Ленд'єл, Мукачево.Net