Бізнес з Китаєм: як правильно відкрити візу та знайти надійного партнера

24
0

Країна з величезним потенціалом неухильно перетворюється у країну можливостей для бізнесу. Китай для українських бізнесменів стає привабливим партнером, перш за все, в якості виробника та постачальника товарів.

Експерти з економіки прокоментували тему і порекомендували, як краще починати бізнес з китайськими партнерами.

Бізнес-туризм до Китаю та проблеми з візою

Частиною бізнесу з Піднебесною може виявитися необхідність якийсь час працювати на території цієї країни. І в такому випадку потрібно бути дуже прискіпливим у питанні оформлення візи. З'їздити за товаром на 1-2 дня не проблема, а ось тривале перебування в Китаї без належних документів погрожує наслідками.

"Щоб зробити терміново візу до Китаю, може знадобитися професійна допомога, оскільки в цій країні дуже суворі правила, що стосуються працюючих іноземців. Нікого не хочемо лякати, але часто бувають випадки затримання, штрафів і навіть ув'язнення українців, що працюють в Китаї, у яких були проблеми з візами. Наприклад, не можна працювати з навчальної або туристичною візою, це серйозний злочин, тому важливо заздалегідь потурбуватися про свою безпеку в чужій країні, "- радять експерти з віз до Китаю компанії "Фенікс Тревел Груп".

Китай на сьогодні вигідний партнер

Ще не так давно китайські товари були синонімом низької якості, але в останні 10-15 років все якісно змінилося на користь цієї країни. У китайських фабрик та ринків величезний потенціал для розвитку. Звідти на світовий ринок приходить більше 10% товарів, що не можна вважати випадковістю - просто китайці навчилися виробляти класні товари, з якими ви можете зайняти вигідне місце на вітчизняному ринку, кажуть експерти.

"Успіх будь-якого бізнесу залежить від партнерів. Якщо мова про торгівлю, то виробники товарів - ключові фігури, від якості роботи яких залежить багато чого. Ми співпрацюємо тільки з надійними брендами, які добре себе зарекомендували, деякі з них - азіатські, в тому числі китайські, високої якості зі світовим ім'ям, "- розповідають консультанти українського інтернет-магазину ihappy.com.ua аксесуари для мобільних телефонів.


Брендова продукція з Китаю - це вигідно

Якщо ви плануєте бізнес, пов'язаний з великими брендами, зв'язки з китайськими постачальниками вам знадобляться в будь-якому випадку. Товарів, вироблених в Європі, дуже мало, оскільки їх виробництво супроводжує багато витрат і вигідніше перемістити потужності в інші країни, такі як Китай, Корея, Індонезія.

"Наші сонцезахисні окуляри - це продукція модних будинків Європи. Найчастіше їх фабрики розташовані в Китаї і поставки йдуть звідти, тому незважаючи на те, що ви торгуєте Valentino або Givenchy, ваш постачальник в більшості випадків знаходиться в одній з провінцій Китаю, де набагато вигідніше розташовувати виробничі потужності. Вести бізнес зручно не стільки з країною географічно, скільки з конкретними представниками. З досвідом приходить розуміння, з ким краще співпрацювати, а від яких постачальників краще триматися подалі, "- пояснюють свою позицію експерти-шопери Бігмаркет українського онлайн-магазину сонцезахисних окулярів та аксесуарів.

Бізнес з Китаєм – дуже вдала ідея, якщо ви зацікавлені в імпортному товарі за хорошою ціною. Потрібно тільки обачно вибирати, з ким ви будете співпрацювати

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також