БК «Ужгород» здобув першу перемогу в сезоні

15
0

З 17 по 18 жовтня відбувся І тур Чемпіонату України групи «Захід». Баскетбольний клуб «Ужгород» завітав до Львова, де зіграв з місцевою командою БК «Скіф».

У стартовій грі сезону наші баскетболісти заволоділи ініціативою і після першої половини рахунок був 28-16 на користь ужгородців. 3 чверть та початок 4 чверті також відіграли потужно, за рахунок організованої гри в захисті та швидких проривів.

На 32 хвилині зустрічі рахунок був 49-29, але в останні хвилини гри за рахунок розконцентрації наших гравців, господарям  майданчика вдалося зробити ривок і наблизитися в притул до ужгородців 52-51. Але вдало реалізовані штрафні та агресивний захист в останню хвилину ,допоміг здобути ужгородцям першу перемогу в сезоні.

На другу гру наші баскетболісти вийшли мотивовані довести, що провал в останній чверті попередньої зустрічі був лише випадковістю,та з першої до останньої хвилини впевнено зіграли на обох сторонах майданчику та здобули перемогу 79-53.