Боксерський клуб "Ром-спорт": У Мукачеві відбудеться міжнародний турнір з боксу

13
5

3-4 вересня 2021 року в Мукачеві у приміщенні спортивного клубу «Рукавичка» пройде регіональний та міжнародний турнір з боксу, присвячений VI річниці заснування боксерського клубу «Ром-Спорт».

Як повідомляють організатори, на змагання приїдуть близько 140 спортсменів з Угорщини, практично всіх районів Закарпаття та різних регіонів України – Києва, Полтави, Білої Церкви, Тернополя, Івано-Франківська, Львова, Самбора, Стрия, Хмельницького. Турнір буде присвячений VI-й річниці клубу.

3 вересня о 14:00 годині відбудеться офіційне відкриття турніру і попередні бої, а вже 4 вересня, об 11:00 годині розпочнуться фінальні бої.


Клуб «Ром-Спорт» – єдиний в Україні ромський боксерський клуб. Заснував його Йосип Фека, колишній чемпіон України з боксу, який став тренером. Спортсмен почав займатися боксом в мукачівському клубі «Рукавичка», був перспективним, неодноразово перемагав у змаганнях, про його досягнення знали і в Україні, і за кордоном. Кар’єру в боксі Йосип покинув, підкорившись волі матері – вона не пускала його боксувати. Тоді відкрив спортзал у себе вдома.

Тепер Йосип Фека тренує близько 12-15 дітей. Заняття проводить після роботи, а грошей за тренування не бере. Серед його вихованців уже є призери України. А щорічні змагання з боксу, які організовує клуб «Ром-Спорт», постійно розширюють масштаби і географію.

Дивіться також: Річниця бокс-клубу "Ром-спорт": На турнір у Мукачево приїхало більше 100 спортсменів


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

О
Осій

Всі роми - це КАРПАТОРУСИНИ , і навпаки .

УН
У нижним

А вы кто? Рогота сплошная!

0
07

Ни в одной стране мира неподдерживают ету чуму цыган только у нас))))))

П
ПростоТак

...а пак вечером, через Франка не мош пройти, бо всі боксери, і люди без гроши і телефонів ся лишавуть, а даколи і зубів, кіть више перечисленого неє...тай таке

Р
Ромаріо

140 битярів які ставки?

Читайте також