Боєць Закарпатської бригади два тижні ходив у військкомат, щоб потрапити в ЗСУ

8
1

На сторінці Закарпатського легіону розповіли історію солдата 128 окремої гірсько-штурмової бригади, який попри відсутність бойового досвіду рвався захищати Україну від російських окупантів.

Сергій після початку російського вторгнення два тижні ходив у військкомат, щоб потрапити в ЗСУ. Попри його наполегливість, чоловіка не хотіли брати в армію через відсутність бойового й армійського досвіду. Нарешті, після наполягань, Сергію запропонували стати бойовим медиком, і він погодився.

"Знаю, що так робили не всі, дехто навпаки – ховався від мобілізації в підвалах. Але я не хотів, щоб мене вважали боягузом. Крім того, хочу, щоб мої рідні жили в Україні, а не в «русскому мірі»", — розповідає Сергій.

Після посиленої медичної підготовки Сергій потрапив у 128 бригаду. Однак, командири не відпускали на бойові виїзди, казали – молодий, зелений, ще навоюєшся.

"Коли надійшов перший виклик, ми з головним сержантом добиралися на місце сім кілометрів. При тому, що мій бронежилет важить 16, а медичний рюкзак – 15 кілограмів. Незважаючи на складні умови та важкі поранення, усі поранені вижили", — розповідає Сергій.

На бійця Закарпатської бригади вдома, на Кіровоградщині, дуже чекають рідні й близькі.

"Усім нам хочеться якнайшвидше повернутися, але повернемося додому після перемоги!", — зауважує воїн.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

Б
батя

а міг росто по центру пройтися і виписали йому

Читайте також