Божевільний впритул розстріляв пацієнтів у лікарні в чеській Остраві: всі подробиці (ФОТО)

12
11

Шестеро людей загинули у вівторок вранці в результаті стрілянини в одній з лікарень чеського міста Острава.

Як стало відомо, зловмисник приблизно о 7-й ранку застрелив шістьох людей у приймальному відділенні університетської лікарні в Остраві та поранив трьох інших. За чотири години поліція відстежила транспортний засіб, яким він керував. Коли над автомобілем кружляв вертоліт поліції, стрілець вбив себе пострілом у голову.

Наразі один з поранених знаходиться у критичному стані, іншому зроблено операцію, третьому куля лише подряпала шию. Серед жертв - четверо чоловіків та дві жінки, всі пацієнти лікарні.

За непідтвердженою інформацією, зловмисник спочатку наказав дітям покинути залу очікування, а потім застрелив дорослих.

Стріляв прицільно, цілився у голови жертв. Поліцейський патруль прибув через три хвилини після виклику, але злочинець зумів покинути лікарню до приїзду поліції на автомобілі Renault.

Під час стрілянини деяким людям вдалося втекти подалі від місця злочину або сховатися на інших поверхах. Деякі зачинилися у машинах швидкої допомоги.

Вранці міністр внутрішніх справ Ян Хамачек також прилетів до Острави з антитерористичним загоном. Прем'єр-міністр Андрій Бабіш скасував закордонну поїздку до Естонії, і також поїхав до Острави. "Це катастрофа", - зазначив він. І пообіцяв допомогти родинам жертв.


Через стрілянину сусідній з лікарнею університет міста був закритий. Там було перекрито всі входи та по радіо поінформували учнів та співробітників про стрілянину.

Стрілянина в лікарні в Остраві нагадує інший трагічний випадок в сучасній історії Чехії. У лютому 2015 року чоловік у ресторані в Угерському Броді застрелив вісім людей, а потім і самого себе.

Наразі стало відомо про особу нападника. Це 42-річний Вітаcек Чтирад, працював техніком-будівельником.

"Він взяв собі в голову, що серйозно хворий, і ніхто не береться його лікувати" - розповів керівник компанії, в якій працював чоловік. Останній місяць не ходив на роботу, два тижні перебував на лікарняному.


Коментарі

НМ
Не мадяр

До гейропи, у нас таких мало? Ярош і ко похожих ростить

Т
Троцкій

До гейропи. Ти теж хворий на голову. Застрелися як той чех, зробиш людям добре.

Г
Гейропа

най бо прийшов мало на україну очистку зробити

Ф
Фу

Мойша на троні Закарпатское ху лоооо.

МН
Мойша на троні .

17:22,17:26,17:33.Перший придуркуватий дриштократ появився і щось проскавулів.Але дурнику для чого ти підписуєшся різними цифрами?Підписуйся просто: тупа дриштократівська вівця.

7
77

Он особа яка відписалася в 17: 13 теж є психічно хворою людиною . Накручує себе не на жарти .Не дай Боже візьме ще щось до рук , піде в угорське село і біди наробить . Психічно хворих особин мали б відслідковувати спеціальні служби . А інтернет моніторити . Дуже шкода невинних людей ...

5
5

Це ще він у наших лікарнях не був. Може натрапив на українського лікаря, їх там багато виїжджає. Похвально, що відпустив дітей.

6
666

Що значить він взяв собі в голову що важко хворий? А хіба це не очевидно?

МН
Мойша на троні .

Смердячі дриштократи ,що робиться у любих вам чехіях і мадяріях? В мадярії псевдолікарі травлять своїх пацієнтів в промислових масштабах ,в школах учні ріжуть своїх вчителів ,як свиней. В Чехії в лікарні масове вбивство ,придурки вільно гуляють країною зі зброєю в руках. Мадярастські недовчителі за оцінки єбуть своїх учнів. І все це за одну неділю. Русунські дриштократи а ну прохрюкайте щось на захист своїх хазяїв.

У
Учень

У нас божевільні на сьогодні набили 15000 душ, як пише інтернет. Хто кого і за що?

В
Вася...

Чим стріляв де взяв???

Читайте також