Бранець електронної музики

8
0

Інструментальні твори Сергія Андріюка зареєстровані Державним департаментом інтелектуальної власності

Кілька  років тому деякі місцеві телеканали  постійно крутили чудову інструментальну композицію «Ти і я» композитора й піаніста Сергія Андріюка. Тоді його твори часто-густо займали призові місця в різноманітних рейтингах.

«Талант, їй-Богу, талант!» – ходив я під враженням. Причім опісля намагався стежити за творчістю неординарного митця. До речі, й нині мелодіями ужгородця звикли урізноманітнювати, підсилювати радіо- й телепередачі. Нещодавно ж мені випала нагода поспілкуватися з членом Національної ліги композиторів України, лауреатом багатьох фес­тивалів-конкурсів, до речі, працівником приватного юридичного видавничо-торговельного підприємства, але, що прикметно, – на посаді... композитора.

Доробок – понад 70 композицій

Народився Сергій Андріюк в Ужгороді 1974 року. Перший твір, пригадує, написав у третьому класі музичної школи, тобто 10-річним. Згодом закінчив Київський національний університет культури й мистецтв. Співпрацюючи з одним приватним телеканалом, записав свій перший відеокліп на інструментальну композицію «Пульс життя». Твір став популярним серед молоді й любителів естради. І відтоді маховик визнання почав набирати обертів: Сергія ледь не засипали замовленнями з інших приватних і державних радіо- й телекомпаній. Тож цей період він підсумовує першим альбомом «Пульс життя», на ключові композиції якого створює нові відеокліпи, приміром, «Таємниці галактики», «Щасливої дороги!», «Ти і я». Праця вкотре принесла плід – успіх.

Діапазон  обдарованості Сергія Андріюка дивує, адже композитор є і майстерним піаністом, і диригентом, й аранжувальником, і звукорежисером, одне слово, професіоналом своєї справи. Нині його доробок – понад 70 інструментальних і вокальних творів у різних жанрах. Чимало композицій Сергія – релігійного характеру, зокрема «Христос рождається», «Христос воскрес».

Свого часу американська продюсерська музична фірма «Listen Vision» пропонувала Сергію Андріюку випустити компакт-диск. Аналогічні переговори велися й зі швейцарцями. На жаль, з різних причин не склалося ні з тими, ні з тими. Сергія хотіли бачити й чути в Брюсселі – на щорічному конкурсі піаністів Королеви Єлизавети. Щоправда, просили оплатити поїздку зі свого гаманця. Не ризикнув. Творами ужгородця цікавилася й Тетяна Недєльська – дружина Яна Табачника. Сергій опинився навіть у полі зору популярного французького піаніста, композитора Річарда Клайдермана, а також професора Львівської консерваторії, композитора Віктора Камінського. Обидва чудово відгукнулися про роботу колеги.

Живучи з бажанням залишити добрий слід на землі

– Я прагну подарувати світу фантастичні звуки музики, що передають мою зачарованість дивовижною красою природи, мої найзаповітніші мрії, – наголошує співбесідник. – При написанні творів використовую синтезатор і сучасні комп’ютерні технології. Електронна музика – головний напрям моєї творчої діяльності. Її стимулом є події, які відбуваються у політичному й культурному житті планети, науково-технічні досягнення людства. У композиціях читається стан моєї душі, адже музика – це моя перша любов, якою наповнене серце, це сенс мого життя. Я завжди в роботі, якої, дякувати Богу, вистачає. Це нові композиції для радіо, телебачення, театру, короткометражних фільмів, естрадних виконавців. Готую новий відеокліп, планую незабаром  випустити компакт-диск. Надихає мене муза – кохана. Приємно, що нещодавно і Державний департамент інтелектуальної власності ухвалив рішення про реєстрацію авторського права на мою збірку «Пульс життя», до якої увійшла 21 композиція.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також