Бренди стають ближчими: топ-7 онлайн-магазинів одягу та взуття США

62
0

Українським покупцям сьогодні доступні будь-які фірмові речі з США. В американських магазинах модників з України приваблює якість, що не викликає сумніву, і вартість — значно більш приємна, ніж у вітчизняних бутиках.

А ще таким чином можна замовити річ буквально на наступний день після прем'єри колекції. З компанією «Нова Пошта Інтернешнл» брендовий одяг можна купити майже в усіх американських інтернет-магазинах. Розкажемо, які з них дійсно варті вашої уваги.

Форвардинговий сервіс NP Shopping дозволяє замовити будь-які товари, звичайно, крім тих, що заборонені до пересилання. Це можливість придбати оригінальну фірмову річ без остраху отримати підробку. Принцип форвардингу полягає у тому, що покупець замовляє товар на адресу складського приміщення в США, а вже звідти він прямує до України. Така схема доставки дає можливість купувати навіть у тих продавців Сполучених Штатів, які не відправляють товари за межі своєї країни. Окрім США, послуга форвардингу діє в Китаї, Польщі та Великобританії.

У США проводять глобальні розпродажі, пропонують реальні знижки та роблять чесні вигідні пропозиції. Завдяки сучасним засобам зв'язку, сервісу NP Shopping і міжнародним платіжним системам, ви можете замовити брендову продукцію у наступних онлайн-магазинах.

6pm

Дисконтний роздрібний магазин брендового взуття, одягу і аксесуарів. Величезний вибір автентичних брендів і безкоштовна доставка при замовленні більше ніж двох предметів або на суму понад 50 доларів.

Victoria's Secret

Всесвітньо відомий бренд спідньої білизни та купальників. Практикує безкоштовну доставку територією США за умови замовлення на певну суму.

Amazon

Лідер світового онлайн-продажу, найбільший продавець у сфері електронної комерції зі штаб-квартирою в Сіетлі та логістичними центрами й складами по всьому світі.

Gap

Провідний ритейлер модного одягу. Третя за величиною торгова мережа магазинів, що продають одяг для чоловіків, жінок, дітей і вагітних.

H&M

Найбільша світова торговельна мережа товарів шведської компанії, що позиціює свої колекції як ідеальний баланс моди, якості та вартості.

Michael Kors

Фірмовий магазин співвласника модного будинку Capri Holdings, знаменитого американського дизайнера та модельєра Майкла Корса. Пропонує предмети розкоші: дизайнерські сумки, взуття, годинники, одяг і багато іншого.

Ralph Lauren

Магазин знаменитої американської компанії, що виробляє розкішний дизайнерський жіночий і чоловічий одяг. На сайті представлені дитячі речі, аксесуари, парфумерія, товари для будинку. Безкоштовна доставка Сполученими Штатами за умови замовлення від 150 доларів.

Zara

Одна з провідних торгових мереж. Належить іспанському мільярдеру Амансіо Ортезі, який володіє групою компаній Inditex. Пропонує величезний вибір жіночого, чоловічого та дитячого одягу за доступними цінами.

Не забувайте, що у 2019 році в Україні введені нові митні правила, які лімітують безмитний ввіз товарів з-за кордону. На відправлення, що коштують більше € 100, нараховують 20% ПДВ, а якщо сума перевищує € 150 — додатково 10% митного збору. Зверніть увагу, що податки нараховуються не на загальну суму покупки, а тільки на ту частину, що перевищує безмитний ліміт.

Наприклад, ви замовили піджак вартістю 200 євро. За українським законодавством, суму безмитного ввезення перевищено. До вартості покупки треба додати:

  • мито — (200 євро – 150 євро) х 10% = 5 євро;
  • ПДВ — (200 євро – 100 євро + 5 євро) х 20% = 21 євро.

Додатково сплачується 3% за митно-брокерські послуги. Загалом покупка обійдеться у 229 євро.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також