Будапешт знову в протестах: другу неділю поспіль люди вийшли на захист Центральноєвропейського університету (ФОТО)

15
2

Учасники акцій протесту вимагають президента країни Яноша Адера повернути ухвалений законопроект про освіту до парламенту на доопрацювання або надіслати його до Конституційного суду.

Мітингувальники пройшли центральними вулицями міста, були під парламентом та офісом урядової партії Фідес. Організатори протестів заявляють про близько 80 000 учасників.

На відміну від протестів минулого тижня, цієї неділі учасники вигукували і політичні гасла, найпопулярніше – «Давайте зупинимо Орбана».

У правлячій партії Фідес уже заявили, що акції протесту профінансовані «агентами мільярдера Джорджа Сороса».

Про перший масовий протест у Будапешт та суть змін до закону про освіту в Угорщині, читайте у нашій попередній новині на цю тему

Коментарі

В
Василь

Господь Милосердний,та що ж це робиться-то?! - школу абверу закривають,де заокеанські господарі готують терористів в структури влади для країн-колоній США взагалі і для окупованій терористичним рагульём України зокрема. Ще б на Україні треба закрити від 800 Рагуль-"вузiв",що виконують а) роль насосів,що перекачують рогатих терористів,злодіїв,паразитів і просто дебілів в наші міста; б) слугують інструментом фізичного витіснення і Голодомору 1991-17гг. городян,в результаті якого рагульським режимом знищено св.15.000.000 чол. Загалом членам рагульсько-терористичного режиму,що окуповує Україну,чиста 111-я корячітся - "Зрада Батьківщині". Вішайтесь,тупі селюки!

*
***

Они тоже получают хорошие деньги, как получали "майдановцы" в Киеве. Разница только в том, что киевских и украинцев уничтожает собственная "влада", а венгров Сорос и США!

Читайте також