Через "липову" турфірму мукачівець видурив у людей 23 тис.грн.

3
0

Дев'ятеро мукачівців стали жертвою місцевої туристичної фірми, звісно, Правоохоронці встановили, що 23-річний житель міста над Латорицею, маючи досвід роботи в одному з турагентств, вирішив відкрити власний бізнес.

Але спритник пропонував путівки за нижчою ціною, ніж в інших агентствах. Він орендував у центрі Мукачева приміщення і через знайомих почав шукати потенційних клієнтів. "Працював" без печаток чи інших підтверджуючих документів. Потерпілі зізнаються, що їх привабила насамперед ціна, тому й "клюнули".

Зухвалець укладав з клієнтами договір, який майже нічим не відрізнявся від справжніх таких документів. Але дивує той факт, який мав би насторожити громадян, -- за путівку в туристичному агентстві не вимагали відразу всієї суми за путівку, дехто залишав навіть третю чи четверту частину. Загалом зловмисник видурив у людей понад 23 тисячі гривень.

Тепер проти нього порушена кримінальна справа за ст.190 "Шахрайство", триває досудове слідство. Працівники міліції не виключають, що насправді жертв афериста може виявитися значно більше. Принагідно правоохоронці нагадують громадянам: "Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці".

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також