Через нових адвокатів суд над ґвалтівниками 14-річної закарпатки знову переклали

3
8

Сьогодні, у Закарпатському апеляційному суді мав початися розгляд скарг у справі зґвалтування дівчинки на Закарпатті.

Як зазначили у юридичній компанії, яка захищає інтереси потерпілої, чомусь саме сьогодні обвинувачені залучили ще двох адвокатів. Вірогідно, для того, аби затягнути час, йдеться у повідомленні компанії.

"Ймовірно..., щоб ознайомитися з матеріалами кримінального провадження. Причини, з яких адвокатів не можна було залучити за більш ніж два місяці, які спливли з дня попереднього засідання, обвинувачені обґрунтували тим, що ніхто не хотів братись за справу", - зазначають юристи.

Саме тому суд вже вдруге відклав розгляд справи. Проте, цього разу суд відклав засідання всього на день та вже завтра почне розглядати справу.

Раніше Воловецький суд Закарпатської області звільнив кривдників від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки.

Цивільний позов було задоволено лише частково, за сексуальне насильство кожному обвинуваченому присудили сплатити всього-на-всього по 60 000 грн, саме у таку суму суд оцінив моральні та фізичні страждання дівчинки.

Представниками потерпілої було подано апеляційні скарги, якими просимо суд ухвалити новий вирок, засудивши обвинувачених до реального позбавлення волі та задовольнити цивільний позов у повному обсязі.

Як писало Mukachevo.net, двоє 15-річних братів-близнюків та їхній 14-річний друг вчинили щодо неповнолітньої сексуальне насильство.

Частину з того, що відбувалося в підвалі, хлопці знімали на мобільний телефон та пізніше відео знущань завантажили у соціальні мережі та показали однокласникам.

Також кривдники 14-річної дівчинки під час слідства вільно ходили вулицями та ображали її.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!



Коментарі

Ц
Цикунам

Люди, воєнний час, ви шо, сокири в руки і на суд Божий, хто переступив межу (прєступнік), цюк об колоду і усе. Ви собі уявляєте, якби бійці на передовій подавали в Закарпатський апеляційний суд на ворога.

С
Степан

А спущати на тормоза не треба,карати треба всіх,батьків,школу,суддів,прокурорів,сільраду,

ДН
До нижнього

Була б щасливою , що і на &виню (в прямому і переносному значенні) найшлися "любителі"

П
Пірошка

А суддя що випустила гвалтівників де Є,вона як -чиста,красна і невиновата,інтересно як би вона повелася як би з нею троє мало побавилися.

NR
N R G

Ооо, я не знаю які ми малфи, але руський корабель тебе з нетерпінням чекає, аж на носочки стає, так виглядує

O
Ooo

Дурні мавпи знизу, не пишіть ліпше ни як ся не розумієте

NR
N R G

люди! лише самосуд. зловити та дубиною гвалтувати всіх трьох. до смерті. а щоб так вили, аби всі їм подібні чули.

НБ
нюхач бебри

ось таке українське продажне правосуддя хто більше заплатить той і правий

Читайте також