Через приховані цигарки закарпатські митники залишили іноземця без авто (ФОТО)

6
1

Сьогодні, в автомобілі громадянина Угорщини «MERCEDES VITO» було виявлено виявили приховані цигарки. Випадок стався в зоні митного контролю пункту пропуску «Лужанка».

Після врахування можливих ризиків, працівники пункту пропуску спрямували транспортний засіб на майданчик поглибленого огляду, під час якого виявлено приховані від митного контролю 280 пачок цигарок торгових марок «ROTHMANS» та «LIFA».

Таким чином громадянин Угорщини вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що ускладнюють виявлення таких Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

На підставі статті 511 Митного кодексу України складено протокол, предмети правопорушення – тютюнові вироби та транспортний засіб «MERCEDES VITO», орієнтовною вартістю 100 000 гривень, вилучено, пише відділ організації роботи ГУ ДФС у Закарпатській області.

Коментарі

5
555

йой дуже много ганьба.

Читайте також