Через Угорщину до Австрії та Німеччини більше вільно не проїхати - на кордоні черга понад 30 км (ФОТО)

9
9

1 вересня автомобільна "корка" довжиною 30 км утворилася на трасі, що веде з Угорщини в столицю Австрії.

Її причиною стало посилення перевірки транспортних засобів на кордоні двох країн.

Перевірка транспортних засобів, що прибувають з Угорщини, була посилена після трагічної загибелі 71 біженця, які задихнулися у вантажівці з угорськими номерами, що їхала зі Словаччини.

Посилилися перевірки і на кордоні з Німеччиною. Про це повідомляє уряд Баварії - землі, що сусидить з Австрією.

Всі три країни - Австрія, Угорщина та Німеччина - входять до Шенгенської зони, в якій за звичайних обставин транспортні засоби дуже рідко оглядаються на кордонах.

У Відні молодший офіцер поліції Конрад Коглер заявив Associated Press, що з того моменту, як Австрія посилила перевірки, вже заарештовано п'ятьох злочинців, які займалися перевезенням 200 нелегалів.

За даними прикордонного агентства ЄС Frontex, з початку 2015 року на територію Євросоюзу прибуло 340 тис. мігрантів.

За даними Міжнародної організації з міграції, з початку цього року 2500 осіб загинули, намагаючись дістатися до Європи по морю.

Угорщина, аби стримати потік нелегалів спорудила загороджувальний бар'єр з колючим дротом вздовж кордону з Сербією, але в країну все-одно продовжують прибувати біженці.

Триваючий з 2011 року кровопролитний конфлікт у Сирії - один з найбільших чинників зростання числа біженців. Їдуть мігранти в Європу і з інших країн Близького Сходу, а також країн Африки та Азії.

Mukachevo.net

Коментарі

Д
друг

Обережно! Не дайте себе обдурити крадiю та аферисту!!! Шолтiс Юлiй Людвикович, який мешкае в Закарпатськiй областi мiстi Мукачево по вул. Берегiвськiй буд. 28, кв. 15 (тел. домашнiй 4-41-41, моб. – 0995061005) зарекомендував себе, як людина що здатна на шахрайство, обман а також крадiжку. Дуже небезпечна людина – лицемiр, мае аморальнi задатки. Постiйно пропонуе послуги на виконання ремонтних робiт в будiвлях, спорудах та помешканнях, а потiм намагаеться обдурити, а кошти привласнити i розтринькати на свiй розсуд. Його батько Шолтiс Людвик Людвикович i мати Шолтіс Габрієлла Іванівна синка покривають та створюють йому всi умови для можливостi творити беззаконня. Попереджаю всiх на майбутне – це дуже небезпечнi та лицемiрнi люди. Будьте обережнi при спiлкуваннi i особливо коли будете мати з ними якусь справу.

Г
Глобал

Останніми роками в Європі наростають антиамерикоські насторої. Щоби в Європі не "борзіли", піндоси їм підкинули проблему біженців, заздалегідь організувавши "арабську весну".

А
Америка

Се наша робота:)))))

5
556

Статья- типичный пример журналистского недоумка)) Где пробка длиной в 30 км? На венгерско- австрийской границе? Или австрийско-немецкой? Венгрия с Германией не соседствует, а, судя по фото, это Хедьешхалом, все-таки венгерско-австрийский КПП. Вы хоть читайте то, что собираетесь опубликовать.

I
Inkognit

Интересно, случись что, христиан тоже бы принимали мусульманские страны? Я думаю вряд ли...

К
Кокош

А через Словаччину не мож?

Р
Р.

П....ць Европі.

Д6
до 666

НЕ переживай,у нас для них уже і кухні запрацювали.Цікаво,українцям теж можно таке робити?

6
666

Пiд***ри най валять у америку сволота!!!!

Читайте також