Четверо поплічників Медведчука отримали тюремні терміни за спробу державного перевороту

7
7

Завдяки доказовій базі Служби безпеки тюремні строки отримали чотири поплічники екснардепа Медведчука, які готували насильницьке захоплення влади в Україні.

Серед засуджених – громадянин рф, військовий розвідник за фахом, який був на «прямому» зв’язку з представниками адміністрації президента рф та спецслужб країни-агресора.

Зловмисники планували «синхронізувати» державний переворот з початком повномасштабного вторгнення рф. Тим самим сподівались допомогти агресору у якнайшвидшій окупації України.

За даними слідства, вони хотіли захопити владу через підконтрольні громадські організації у Києві та інших регіонах нашої держави.

Саме ці прокремлівські осередки мали ініціювати проведення в столиці України так званих «національних зборів».

На цьому «форумі» його організатори планували «затвердити резолюцію» щодо «відсторонення від влади» вищого військово-політичного керівництва України.

У разі відмови – зловмисники планували перейти до «силового сценарію». Для цього вони формували власне «бойове крило», до якого намагались залучити пів тисячі озброєних осіб.

Для пошуку «кандидатів» використовували власні зв’язки серед прихильників рашизму.

Однак, Служба безпеки спрацювала на випередження і запобігла реалізації незаконних дій. У результаті багатоетапної спецоперації співробітники СБУ своєчасно викрили організаторів злочину, задокументували їхню підривну діяльність і затримали на початку повномасштабного вторгнення рф.

На підставі зібраних доказів суд визнав зловмисників винними за ч. 1 ст. 109 Кримінального кодексу України (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) і призначив росіянину – 10 років, організатору злочину – 7 років, а двом його спільникам – по 5 років ув’язнення.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Д1
До 11.03

Ти ко? Майжинь ти то суть я. А тать то я дятил сам до ся казкуву. Лим сякий алкоман і торчок ги я на такоє валовшен. Круто насравім туй словесно айбо у ня в опзжопному мозкови май булше насрано.

Д1
До 11.03

Лим правду за ся написавись нічого не додам більше. Лим дятле підписуйся собов. Круто пишеш за самого себе файна характеристика. Похвально.

Д1
До 12.45

чуєш ти боло боло ун бубун авать русун! бігус шмігус лем тото! люди! кіть ня психа не натовчете пу пяній опзжопній морді то я вам іщи жульку наголосуву! гнати ня психа треба удціль! мальдіви! апшори! збагатився! вбив брата! божоє божоле вічно пяний ги желе!

Д1
До 12.45

12.45 чуєш ти долб..обе! кіть ти такий йо..нутий що херню несеш. Та будь добрий іди завісься нах..й. Долбо..обе пиши х..йню собі матери на гробі а кіть ти бігус дащо уповість бери вто за слово божоє і поклоняйся бабкам пороха. І за таких під..рів як ти пак і правду змащують. А ти cмо поникай кілько тот ублюдок бабла загріб докіть біля валова сидів і годував таких як ти дятлів.

.
......

Вто ми пувів Бігус і лічно Медведчук і вопше я ж за ОПЗЖ голосовавім у 2019 рокови ги ипний русун.

.
......

А чом лем тепер. А де були при Порохові? Аааа вто вни Порохові бізнес організували з трубов. Оби бабки за транзит Порохові у жеби ішли, а він (Порох) так яростно ненавидів росію. І так патріотично любить Україну.

Л
Лойчі

А чого Микита захищає всіх сепарів в області, таких як Іван Чубирко ? Чи СБУ працює не га країну , а на сепарів.

Читайте також