Четверо закарпатських військових нагородили орденом за мужність, посмертно (ФОТО)

14
0

Указом Президента України Петра Порошенка від 26 липня № 619/2014 «Про відзначення державними нагородами України» орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено посмертно військовослужбовців, мешканців Закарпатської області, які проходили службу у військових частинах 128 окремої гірсько-піхотної бригади.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України в зоні проведення антитерористичної операції орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно відзначені солдати військової служби за контрактом Попович Роланд Стефанович, Куля Михайло Васильович, Мартин Сергій Васильович та молодший сержант Попадинець Олександр Юрійович.

Попович Роланд Стефанович народився в місті Берегово, Закарпатської області. Приймав участь у антитерористичній операції в Донецькій та Луганських областях у складі батальйонної тактичної групи. Загинув під час виконання обов’язків військової служби 14 червня 2014 року. Похований в місті Берегово.

Куля Михайло Васильович народився в селі Сімер, Перечинського району Закарпатської області. На військову службу за контрактом був призваний 18 січня 2012 року. Службу проходив у військовій частині А 1778 в місті Ужгород.

Попадинець Олександр Юрійович народився в місті Ужгород. На військову службу за контрактом був призваний 19 квітня 2011 року. Закінчив Ужгородський професійний машинобудівний ліцей №5. Військову службу проходив у військовій частині А 1778 в місті Ужгород.

Мартин Сергій Васильович народився в місті Ужгород. Закінчив Карпатський університет ім. Августина Волошина у 2011 році. На військову службу за контрактом був призваний 18 січня 2012 року. Військову службу проходив у військовій частині А 1778 в місті Ужгород.

Орденом «За мужність» — державною нагородою України, відзначають військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та інших осіб за особисті мужність і героїзм, виявлені при рятуванні людей, матеріальних цінностей під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у боротьбі зі злочинністю, а також в інших випадках при виконанні військового, службового, громадянського обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для життя.

Прес-група Закарпатського ОВК

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також