Чоловік, який перерізав горло фітнес-моделі у Ніредьгазі, отримав 17 років ув'язнення (ФОТО)

231
3

Суд міста Ніредьгази (Угорщина) засудив чоловіка С.Д. до 17 років ув'язнення у справі про замах на вбивство фітнес-моделі, своєї колишньої дружини, на яку напав через ревнощі з м'ясорубкою та ножем.

Відповідно до фактичних обставин вироку, у зв'язку з розірванням шлюбу, потерпіла у червні 2022 року виїхала зі спільного житла разом із малолітньою дитиною. Однак С.Д. не міг змиритися з цим, тому 30 вересня того ж року запросив жінку до себе додому в Ніртелек, де також перебувала їхня дитина.

У будинку між парою виникла сварка, під час якої чоловік вдарив партнерку, яка сиділа на стільці, молотком по голові, від чого жінка впала на землю. Потім підсудний завдав їй ще кілька ударів ножем у спину з такою силою, що лезо зламалося.

Після того, як жертві вдалося підвестися, обвинувачений підійшов до неї, схопив її за волосся, та вдарив по обидві сторони шиї іншим ножем.

Оскільки їх дитина, яка спала в іншій кімнаті, прокинулася від криків і почала плакати, підсудний затягнув жінку в спальню, прихопивши з собою сокиру та мотузку. Але потерпіла прикинулася мертвою, після цього підсудний спробував покінчити життя самогубством у ванній кімнаті. Однак це йому не вдалося здійснити.

За цей час потерпіла мала можливість втекти з дому та попросити допомоги у сусіда.

Під час судового провадження підсудний захищався, стверджуючи, що його вчинок був зумовлений сильним гнівом, оскільки жінка йому постійно брехала і не розповідала де і з ким проводила ночі.

Однак суд не прийняв до уваги жодного аргументу захисту. Вирок не є остаточним, хоча прокурор прийняв це рішення до відома, підсудний та його адвокат подали апеляцію.

Коментарі

А
Айбо

КолОм її не доб'єш . Живучі б..яді.

Б
Бетанга

Йой, такоє сьте туйка страшноє понаписовали, ош гонноє ми ся приснити! Ножі, фийса... айбо про м'ясорубку нич. Де ся діла?

Л
Ласло

І скільки таких дебілу є на планеті?

Читайте також