41% мужчин готовы вернуться на прежнее место работы. Среди женщин этот показатель несколько ниже – 37%
Повернутися на роботу в компанію, з якої вони колись звільнилися, частіше хочуть чоловіки, ніж жінки. Про це свідчать результати опитування, проведеного дослідницьким центром рекрутингового порталу.
Дослідники порталу з'ясували, що 41% чоловіків готові знову працювати в компанії, з якої колись пішли, тоді як серед жінок цей відсоток трохи менше - 37%. Крім того, на такий крок частіше готові опитані віком 25-34 років, а також росіяни з щомісячним окладом, що перевищує 45 тис. рублів (по 43%).
В цілому ж, як показує опитування, 39% співробітників згодом хочуть повернутися на старе місце роботи. "У мене один раз таке було"; "Я завжди йду по-хорошому, тому можу повернутися, якщо умови влаштовують"; "Тільки на більш високу посаду", - коментують вони.
Не горять бажанням повертатися на колишню роботу 29% учасників опитування. Основні мотиви такого рішення - небажання "наступати на ті ж граблі" і наявність вагомих причин для догляду (по 16%). У свою чергу 13% росіян не хочуть робити крок назад у професійному розвитку, інших від повернення утримує маленька зарплата (10%), погані стосунки з колишнім керівництвом (8%) і відсутність кар'єрних перспектив (5%).
Ще 4% опитаних дотримуються життєвого принципу "ніколи не повертатися", по 2% респондентів не повернулися б на старе місце через проблеми з колективом, відсутності інтересу до роботи і недовіри до компанії.
Інші причини, серед яких лідирують порушення трудового законодавства, такі як затримки зарплати, не закріплений в трудовому договорі ненормований робочий графік і т.д., назвали 19% опитаних: "Затримували зарплату на кілька місяців, працювати доводилося по 12 годин на день, без вихідних ".
Не змогли відповісти на поставлене запитання 32% росіян. "Якщо б змінилося ставлення до співробітників, то можливо", "Ні, мабуть. Нове болото завжди здається краще, ніж попереднє", - говорять вони.