Чому коліматори Холосан вважаються найкращими у своєму роді?

27
0

Приціли коліматора не випромінюють видимий світловий промінь, а значить ціль не можна злякати прицільною сіткою.

Будь-який коліматор Холосан вигідно відрізняється від аналогів ідеальним поєднанням доступної ціни та інноваційних технологій. Комбінування з приладами нічного бачення та додатковими фільтрами допоможе досягти необхідного результату.

Як вибрати потрібну модель коліматорного прицілу Холосан?

Принципових відмінностей між моделями немає, вони досить ефективні. Відмінності обумовлені лише індивідуальними особливостями та технічними даними пристрою:

  • наявність або відсутність сітки, що перемикається;
  • матеріал корпусу – титановий чи алюмінієвий;
  • робота на стандартній батареї або альтернативному джерелі живлення, наприклад, сонячній панелі або суперконденсаторі;
  • різний розмір об'єктиву та трубки;
  • наявність додаткових функцій – відкидних ковпачків, фільтру ARD killflash, кріплень QD.

Коліматори підходять для всіх типів полювання, де ведеться стрілянина на короткі або середні дистанції. З прицілом Холосан можна цілитися настільки далеко, наскільки дозволяє гострота власного зору. За допомогою лупи можна помітно допомогти очам та значно збільшити діапазон.

Варіанти джерел живлення та автоматичний режим

Стандартні моделі живляться від батарейок, а дорожчі модернізовані варіанти, що реалізуються у торгах «orkov.net», оснащені альтернативним джерелом живлення – сонячною панеллю.

Термін служби батареї залежить від типу прицілу: при роботі з точковою сіткою тривалість становить 50 000 годин, а при роботі з круглою точковою сіткою – 20 000 годин (при рівні яскравості 6).

Сонячна панель – це датчик світла. В автоматичному режимі він регулює яскравість сітки в залежності від навколишнього освітлення (області навколо стрілка, а не мети) і зрештою забезпечує приціл живленням.

Якщо при перевірці роботи батареї сонячну панель закрити від світла, приціл перебудується на темний час доби і автоматично знизить яскравість до нічного режиму. Після цього червона точка стане невиразною за нормальних умов освітлення. Для коректної перевірки батареї слід випробувати приціл у темряві, не закриваючи панель. Якщо сітка видно, то батарея працює правильно. Щоб самостійно налаштувати яскравість сітки, потрібно переключитися в ручний режим.

Правильний догляд за коліматорним прицілом

Приціл є високоточним оптичним приладом і потребує обережного поводження:

  • чистку необхідно проводити серветкою з мікрофібри або вологою чистою бавовняною тканиною;
  • перед очищенням лінз необхідно здути з поверхні великі частки;
  • відбитки пальців або жир видаляються за допомогою засобу для очищення оптики;
  • поверхнею корпусу не вимагає ніякого спеціального догляду;
  • неприпустимим є використання органічних розчинників (спирту або ацетону);
  • при необхідності ремонту потрібно звернутися до сервісного центру, але не намагатися самостійно розібрати пристрій, щоб уникнути анулювання гарантії;
  • слід пам'ятати, що непрофесійне розбирання неминуче порушить герметичність пристрою, що загрожує забрудненням внутрішніх частин, порушенням антизапотівного покриття і витоком азотної заправки.

Якщо приціл не вмикається, потрібно витягнути батарею і повернути на місце, дотримуючись правильності установки. Також можна перезавантажити приціл, утримуючи кнопку + протягом 5 секунд. Якщо і це не допомогло, акумулятор найімовірніше потребує заміни.

Правильний вибір прицілу залежить від оптики, області дії та особистих уподобань. Компактні моделі менші і легші, зате трубки та відкриті приціли забезпечують більшу площу огляду. Відсутність збільшення компенсується свободою від паралаксу та можливістю прицілюватися двома відкритими очима.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також