Чому МФО може відмовити у кредитуванні

27
0

Трапляється, що відмова в кредиті виявляється несподіванкою для позичальника, що начебто оформив заявку коректно. Паспортні дані введені правдиві, умови стосовно українського громадянства та повноліття дотримані, а ви залишились без грошей.

Чому таке може статися? Звертаючись до МФО, пам’ятайте певні правила перевірки вашої заявки.

Як можна збільшити шанси на отримання кредиту МФО?

Ви вказали всю необхідну інформацію, а у відповідь отримали негативний вердикт МФО. Звісно, це ставить у певні рамки, адже гроші в кредит на карточку потрібні тут і зараз. Перш за все, перевірте ще раз заявку, можливо, ви пропустили щось важливе під час заповнення анкети. Потрібно враховувати певні нюанси та дотримуватись правил подання заявки на кредит.

  1. Не ігноруйте дзвінок менеджера МФО. Розмова з менеджером кредитного сервісу є дуже важливою. Будьте готові до того, що доведеться підтвердити інформацію про себе в телефонному режимі. Тому потрібно тримати телефон біля себе, аби не пропустити дзвінок.
  2. Не приховуйте інформацію про уже наявні кредити. Не потрібно приховувати дані про позики в інших фінансових установах. Це буде розцінюватись як шахрайство. До того ж інформація про кредити фізичної особи зазначена в Бюро кредитних історій, і менеджер обов’язково її перевірить.
  3. Повідомляйте тільки правдиві дані без помилок. Під час реєстрації позичальнику необхідно залишити свої особисті дані. Іноді нові користувачі таких сервісів роблять помилки або вписують неправдиву інформацію, припускаючи, що це зійде їм з рук. Однак компанія може звіряти анкету зі скан-копіями або ж перевірити інформацію з інших джерел. Слід враховувати, що онлайн-кредити на картку в більшості випадків підтверджуються автоматично.
  4. Не перевищуйте ліміт. Більшість онлайн-сервісів обіцяють видавати кредити до 10 000 гривень і навіть більше новим клієнтам. Упевнившись у щедрості МФО, позичальники, які беруть кредит вперше, часто перевищують максимально допустиму суму, що призводить до відмови.
  5. Не подавайте одночасно декілька заявок. Після оформлення заявка автоматично проходить через Бюро кредитних історій. Туди ж звертається МФО для знайомства з новим клієнтом. Якщо система Бюро знайде велику кількість заявок від однієї людини, то може віднести звернення до певної групи ризику. Вихід є: варто заздалегідь обрати сервіс з оптимальними умовами кредитування.
  6. Приділіть увагу пунктам «Місце роботи» та «Щомісячний дохід». Позичальники, що не мають джерел доходу або ухиляються від відповіді, скоріш за все отримають відмову.
  7. Під час розмови з працівником МФО будьте максимально ввічливими. Декілька разів повторювати інформацію, яка уже внесена в анкету, здається безглуздим. Однак таким чином МФО перестраховуються. Також це підвищує безпечність кредитування, адже фінансові організації хочуть переконатися, що позику хочете взяти саме ви, а не шахраї.

Моментальні кредити — зручний інструмент, що врятує у будь-якій форс-мажорній ситуації. Щоб скористатися ним, намагайтеся відповідально вести фінансові справи та вчасно сплачувати заборгованості. Тільки такий підхід триматиме ваш кредитний рейтинг «на висоті» та підвищить ймовірність отримання позики.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також