Чому обладнання Pick by light, Put to light — це невід’ємна складова на багатьох підприємствах

54
0

Сортувальні процеси — це те, що точно відбувається на багатьох підприємствах. Щоправда у одних це автоматизований процес, який виконується швидко і точно, а в інших ручна робота де вагому роль відіграє людський фактор.

Візуальне сортування — це те від чого масово відмовляють різнопрофільні компанії, адже даний процес майже ніколи не закінчується без помилок та погрішностей. Логістичні оператори, дистриб’ютори, інтернет-магазини, виробництва, які виготовляють продукцію з безлічі дрібних деталей — всі вони потребують автоматизації сортувальних процесів. Це можливо з обладнанням Pick by light, Put to light.

Що таке Pick by light, Put to light (PTL)?

Це обладнання, автоматизований стелаж, який додатково комплектується планшетами та сканерами. Як саме виглядає pick by light, put to light https://uislab.com/uk/products/sborka-zakazov/ можна подивитися на сайті компанії UIS, котра є чи не єдиним українським розробником цього інноваційного продукту. Більше компаній, які виготовляють подібні інноваційні стелажі базуються закордоном, і ціна їхніх розробок в десятки разів вища від українських аналогів.

Якщо коротко, то PTL — це стелаж з комірчинами в яких згодом розташовуватимуться посилки, комплектуючі, готові замовлення чи окремі товари. Кількість та місткість комірчин клієнт може вибрати самостійно. Розробники адаптовують продукт під потреби конкретного замовника, залежно від того, яка продукція буде зберігатися і сортуватися.

З інших особливостей — світловий індикатор, який є над кожною комірчиною. Саме він у потрібний момент, сигналізує, що в цій комірчині знаходиться те, що працівник шукає. Або саме в цю комірчину потрібно покласти певну деталь чи комплектуючу. Ці два процеси називаються по різному.

  1. Put to Light — це процес, коли продукцію розміщують по комірчинах. Принцип дії простий: працівник підходить до стелажа, сканує штрих код товару і поміщає його у ту комірчину над котрою загорілася лампочка.
  2. Pick by Light — це зворотній процес, тобто забір товарів з комірчин. Знову ж, потрібно відсканувати товар і забрати його з комірчини над котрою засвітиться індикатор.
  3. Також, є й інші функції, як наприклад, вміст комірчини. Будь-хто на комп'ютері може подивитися скільки одиниць продукції знаходиться в стелажі. Є ще й опція контролю замовлень.

Всі додаткові опції клієнт узгоджує з компанією розробником, щоб кінцевий продукт був повністю адаптований під потреби конкретного бізнесу.

Що отримує компанія від інвестиції в PTL?

Автоматизація будь-яких процесів — це завжди вигідна інвестиція, яка окуповується протягом першого року експлуатації. Не виключення й даний продукт. Якщо аналізувати успіхи компаній в цифрах, то ось, як вони виглядають:

  • Швидкість сортувальних процесів до 50% вища. Немає жодних заминок, працівникам не потрібно блукати між полицями та шукати необхідні комплектуючі. Це теж дуже доречно якщо на підприємствах велика циклічність кадрів. Щоразу пояснювати новим працівникам де що знаходиться дуже проблематично та затратно по часу. З даним обладнанням приступити до сортувальних процесів може будь-хто і результат буде успішним;
  • зменшення колективу наполовину. До 50% працівників, які раніше відповідали за сортування тепер можуть займатися іншими задачами;
  • відсутність похибок, які провокують затримки роботи, а інколи і зриви важливих термінів поставок. Обладнання не помиляється і не дозволяє помилитися працівникам. Людський фактор більше не грає ролі.

Продукт може працювати 24/7 без будь-яких збоїв. Протягом однієї години з даним обладнанням можна опрацювати до 800 замовлень, що є доволі вражаючим показником.

Як відбувається замовлення PTL та як визначитися з розробником?

На ринку з'являється все більше компаній, які пропонують різного роду розумне обладнання. Звісно стелаж Pick by light, Put to light не виключення. Щоб замовити дійсно якісний продукт, який відповідатиме всім вашим вимогам, звертайте увагу на наступне:

  1. Досвід роботи компанії. Чудово, якщо розробник працює більше ніж 5 років, та займається саме автоматизацією складів і логістики.
  2. Клієнти. Кожна компанія, яка пропонує схожий продукт, точно вказуватиме на сайті власні кейси. Чим більше там іменитих компаній тим краще.
  3. Індивідуальний підхід. Звучить банально, але це важливо. Мається на увазі можливість розробника запропонувати клієнту індивідуальну конфігурацію обладнання, з потрібним розміром комірчин, і габаритами.

Також, важливо, щоб розробник укомплектовував стелаж всієї необхідною інфраструктурою відмінної якості. Надавав рекомендації та інструктаж для співробітників. І завжди був на зв'язку, якщо в процесі експлуатації виникнуть якісь питання чи проблеми.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також