Вчені знайшли ген, який робить людей щасливими, проте він працює тільки у представниць прекрасної половини людства. Це пояснює, чому жінки часто відчувають себе щасливішими, ніж чоловіки.
Стало відомо, що настрій може залежати від наявності або відсутності певних генів в мозку. Дослідження було сфокусовано на гені під назвою MAOA, який впливає на рівень "позитивних" хімічних речовин у мозку.
Майже у 350 чоловіків і жінок запитали, наскільки вони щасливі і взяли зразок слини, яка була протестована на ДНК. Дослідники виявили, що жінки з менш активним типом цього гена були щасливіші, ніж інші. Жінки, у яких відзначали наявність двох копій "щасливого типу" МАОА, були найщасливішими.
Цікаво, що з усіх досліджених представниць слабкої статі у кожної четвертої цей ген не був знайдений.
У чоловіків же, хоч цей ген і зустрічався, вони, тим не менш, не відчували себе щасливішими інших. Вчені пояснили це тим, що у представників сильної половини людства дію цього гена блокується активністю тестостерону. При цьому вони відзначили, що чоловіки за статистикою почуваються щасливішими в підлітковому віці через невисокий рівень тестостерону.