Чубірко: Реваншу регіоналів в облраді не відбулось

13
6

Голова облради Володимир Чубірко прокоментував жваве обговорення, яке викликало на сьогоднішній сесії ради призначення першим заступником Михайла Поповича.

«Активні дискусії навколо призначення Михайла Поповича першим заступником голови облради пов’язані з тим, що представники депутатської групи «Закарпаття» якимось чином вирішили, що можуть претендувати на цю посаду. Однак на сесії їхні пропозиції детально не вивчалися, бо ніякого рішення їх групи так і не було подано. До речі, вони ж потім проголосували за кандидатуру Михайла Андрійовича. Всі дебати щодо того, що кандидатура попередньо не обговорювалась на комісіях теж недоречні, бо обговорення насправді пройшло», - сказав Володимир Чубірко..

 

Також Володимир Чубірко підкреслив: «Наразі ніякого реваншу колишньої влади не відбулось. У нас ще є одна посада заступника – на цьому місці я б хотів бачити молоду, перспективну людину, яка дбатиме про Закарпаття і яка ні в якому випадку не була замішана в антимайданах і подіях, де боролись з українським народом».

Коментарі

Р
Русин

Українцю іди ся завісь

Р
Русин

Українцю іди ся завісь

У
Украінець

Ледиду і Ко на смітник історіі, аще ліпше перед тим за грати. Патріоти бля...

В
Вася

Гнати Ледиду і його компанію треба із Закарпаття

У
Ужгородець

А о вирішує Чубирко з Іваном? Вони ніхто.

ВТ
Вітьо Т риккур

Думаву шо то має бити як мінімум Ромцьо Шніцер, Грицик Петручіо, або Малий Ледіда

Читайте також