Чи проведе донецький «Шахтар» українізацію складу?

13
0

За час свого існування футбольний клуб «Шахтар» пройшов непростий шлях із гучними тріумфами та падіннями.

Команда здобула безліч яскравих та важливих перемог. Майже кожен сезон «Шахтар» брав участь у головному континентальному турнірі. Усі матчі гранду українського футболу супроводжувалися небувалим ажіотажем. Саме донецька команда виграла у 2009 році Кубок УЄФА, ставши першим володарем європейського кубка в історії незалежної України.

Матчі клубу «Шахтар» та його історичного антагоніста «Динамо» регулярно збирали повні стадіони вболівальників. Серед фанатів клубу завжди було багато любителів спортивних ставок. Блискучі гравці та впевнена манера гри донецької команди дозволяли ставочникам добре підзаробити на матчах.

Щоб підвищити прибуток, досвідчені беттори використовували промокоди БК PariMatch на сайті promocodius.com. Експерти ресурсу регулярно публікують свіжу добірку промоакцій надійних букмекерських компаній. Гравці активували промокоди БК MostBet https://promocodius.com/ua/shops/mostbet або іншого букмекера при оформленні купона на ставку або у персональному кабінеті.

Що чекає на донецьку команду у майбутньому?

Літнє трансферне вікно 2022 стало найважчим для донецького клубу. Стратегія команди завжди була спрямована на інтенсивну легіонеризацію складу. Керівництво "Шахтаря" робило основну ставку на бразильських гравців. Сьогодні це не є актуальним. Латиноамериканські футболісти залишили Україну та не висловлюють бажання повертатися до команди. Більшість іноземних гравців замислюється про звільнення на правах вільних агентів.

Є надія, що УЄФА та ФІФА допоможуть донеччанам та захистять їхні економічні інтереси щодо трансферних прав на бразильських гравців. У цьому випадку команда отримає можливість продавати гравців та отримувати прибуток.

Орієнтовно дохід від продажу Додо, Педріньйо та інших латиноамериканських легіонерів принесе клубу близько 70 мільйонів євро. Виручку планується інвестувати у посилення складу. При цьому не продаватимуться українські гравці, які мають високий попит. Це дозволить команді зробити великий крок у своєму розвитку.

Якщо “гірники” зможуть повернути своїх яскравих екс-представників, то є надія створити боєздатний колектив для єврокубків. Керівництво клубу вважає, що у поточній ситуації необхідно робити ставку на українських гравців, які вже побували у структурі донецької команди. Планується, що основою стануть – Соболь, Зінченко, Малиновський та Зубков.

Грамотна українізація складу дозволить забезпечити футбольній команді високий рівень гри. Фанатам залишається сподіватися, що екс-гірники виразять бажання повернутися до свого рідного клубу.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також