Чим можуть відрізнятися кавомашини

24
0

При відкритті кав’ярні власники часто не розуміють різниці між кавомашинами і купують першу-ліпшу модель. Щоб не шкодувати про покупку дорогого, але не придатного для вашої кав’ярні обладнання, важливо знати його особливості.

Офіційний сайт KRUPS в Україні гарантує якість і надійність представлених кавомашин і аксесуарів. На сайті krups.ua можна знайти офіційних дистриб’юторів та замовити Krups кавові машини з гарантією ремонту і обміну за європейськими стандартами.

Яку кавомашину вибрати

При пошуку відповідного кавового обладнання підбирайте і враховуйте очікувані обсяги приготування напоїв, прохідність місця і кваліфікацію персоналу.

Ціна кавомашини не визначає якість кави. Перш за все, для приготування смачного напою потрібно мати необхідні знання про каву та її приготування. Друге за значенням — правильно вибране зерно. І тільки на третьому місці за важливістю знаходиться обладнання.

Різна кількість помп

Помпа — пристрій, який створює тиск в кавомашині, а також закачує воду в бойлер. У кавомашині може бути різна кількість помп.

  1. Одна помпа. На більшості кавомашин одна помпа виконує відразу кілька функцій. Вона створює тиск, а також закачує воду всередину бойлера для нагріву. Деякі помпи не закачують воду в бойлер, а використовують тиск в системі водопроводу, до якого підключені. Якщо ви плануєте працювати на таких кавомашинах і використовувати бутильовану, а не водопровідну воду, то доведеться встановлювати додаткові насоси, які створюватимуть тиск. Однак нещодавно на ринку з'явилися кавомашини з однією, але універсальною помпою.
  2. Кілька помп. Існують кавомашини з окремими помпами для кожної кавової групи. Їх основна перевага — можна регулювати тиск окремо. Проте вони дорожчі, ніж кавомашини з однією помпою, а також займають досить багато місця. Декілька помп можуть стати в пригоді, якщо ви плануєте використовувати різні рецепти кави, що передбачає різний тиск води.

Програмований пролив

На багатьох кавомашинах встановлюють програмовані кнопки увімкнення і вимкнення проливу у групах, які дозволяють «запам’ятати» потрібну кількість води.

У найпростіших моделях бариста вмикає, вимикає і зупиняє пролив сам. Такі кавомашини підходять для не дуже прохідних місць, оскільки вимагають уваги баристи до кожної чашки.

У кавомашині з кнопками програмованого проливу він починається після натискання кнопки і зупиняється після одержання встановленої кількості мілілітрів. Бариста може вранці запрограмувати кавомашину і увесь день не думати про швидкість проливу.


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також