Де купити м'ясо: в фірмовому магазині або на ринку?

17
0

Сумніваючись, де купити м'ясо: на ринку або в магазині, покупець ставить під удар своє здоров'я і гаманець.

Уже минуло більше 20 років, як українці отримали можливість купувати м'ясо в Укрпромпостач, великій мережі магазинів вітчизняного виробника м'ясних продуктів.

Незважаючи на це, багато хто до цих пір сумнівається, де краще купувати цей стратегічно важливий продукт - в магазині з закритими вітринами-холодильниками або на ринку зі звичайними прилавками. Спробуємо в цьому питанні розібратися.

Ціни на ринку

Чи намічається звичайний сімейний обід або гряде велике торжество - для будь-якого з цих випадків господині необхідно закупити якісні і, по можливості, недорогі продукти. Питання вартості - одне з найактуальніших для 95% українських сімей. Багато господинь в надії купити соковитий шматочок м'яса за подібною ціною впевнено крокують на ринок.

Картина тут далеко не така райдужна, як хотілося б. Ціни на м'ясо зростають щодня. Будучи приватниками, багато продавців самі вирішують, за якою вартістю їм вигідніше продати той чи інший шматочок вирізки, окіст та ін. Якщо конкуренти - сусіди по прилавку - навмисно не занижують ціни, то можна отримати дуже навіть солідний прибуток.

Не варто вірити продавцям в м'ясних рядах, що зазначена на ціннику цифра ледь покриває виробничі витрати. Якби справа не була вигідною, ринок стояв би орожнім. Нарешті покупець упокорюється з космічної ціною або доглядає щось подешевше. Тут в справу вступає м'ясник. На ринку він - фігура №1.

Досвідчений м'ясник завжди підкаже, який шматочок м'яса вибрати для плову, що підійде для борщу або холодцю. Ті, хто стоїть за ринковими прилавками люди дуже балакучі. Завжди дадуть слушну пораду. Але не варто обманювати себе: їх рекомендації - не простий альтруїзм. Пропонуючи покупцеві той чи інший шматочок м'яса, продавці завжди намагаються «підсунути» то, що дорожче і вигідніше для їх власної кишені.

Цінова політика магазинів

Що ж відбувається в фірмових магазинах? Розберемося на прикладі мережі «Укрпромпостач». Тут є багато привабливих для покупців факторів:

  1. Ціни на всі товари фіксовані і не підвищуються кожен день по прихоті власника. Власники мережі зацікавлені в постійних покупцях, а зростання цін може їх відлякати.
  2. Вартість м'яса дійсно низька. Укрпромпостач може собі це дозволити, адже обсяги продажів колосальні. До мережі входять десятки фірмових магазинів в Києві, Броварах, Софіївській Борщагівці та інших населених пунктах. Їхніми послугами постійно користуються тисячі українців.
  3. У магазинах встановлюється мінімальна торгова націнка. М'ясо підвозиться практично щодня, тому продавцю не вигідно затримувати товар на складах. Краще поставити меншу ціну, але швидше продати більшу кількість м'яса.

Всі ці умови не застосовні до ринку. Жоден продавець на ринку не може рівнятися за обсягами продажів з великою мережею магазинів. Природно, йому доводиться підвищувати ціни.

Санітарні умови ринок/магазин

Про це навіть не варто багато говорити. Кожен, хто хоч раз бував на ринку, знає, в яких умовах там знаходяться продукти. Не обов'язково навіть заглядати в підсобні приміщення, де м'ясо сортують і обробляють. Досить просто поглянути на прилавки і самих продавців. Антисанітарія на ринку - занадто поширене явище, щоб його можна було ігнорувати.

У магазинах Укрпромпостач м'ясо і м'ясні вироби зберігаються в холодильниках і засклених прилавках. Комахам, гризунам і будь-якій інфекції до них доступу просто немає. Та й самим шкідникам немає місця в магазинах. За санітарією і гігієною пильно стежать органи санітарно-епідеміологічного контролю. Тільки погляньте, яка чистота панує в торговому залі!


Вся продукція Укрпромпостач ретельно перевіряється. До якості м'яса пред'являються найвищі вимоги. Ніяких бактерій, хвороботворних грибів, кишкових паличок і іншої «нечисті» в ньому просто бути не може. Безпека продукції - один з головних принципів функціонування торгової мережі. За 20 з гаком років існування Укрпромпостач довів, що йому можна довіряти.

Цінність м'яса

Смакові якості м'яса на ринку - питання спірне. Кожен продавець стверджує, що особисто виростив корову або порося. Покупцеві залишається лише покладатися на його слова. Ніяких документів м'ясники на ринку зазвичай не надають. Точно дізнатися, де було вирощено або закуплено сировину, споживач не може.

Укрпромпостач - солідна компанія, вже багато років функціонує в сфері виготовлення та продажу продуктів харчування. Всі товари у неї сертифіковані, а сертифікати відкрито представлені на офіційному сайті Укрпромпостач. Досить заглянути на нього, щоб особисто у всьому переконатися.

Там же можна побачити нагороди, які були отримані на різних конкурсах і виставках. Компанія неодноразово завойовувала призові місця в міжнародному рейтингу «Ліга Кращих». А яке чудове м'ясо - свіже, вирощене на кращих фермерських господарствах України - продається в її фірмових магазинах!

Асортиментна різноманітність

Що можна купити на сучасному ринку, знають багато: м'ясні вирізки, окости, супові набори, яловиче, свиняче, кроляче м'ясо та ін. В деяких рядах до цього додаються підкопчені продукти, які найчастіше розташовуються на прилавку поряд з сирим м'ясом. Це негігієнічно і геть відбиває апетит.

Компанія Укрпромпостач реалізує всі види свіжого м'яса, а також виготовляє і продає всілякі м'ясні вироби:

  • високоякісні напівфабрикати;
  • елітні сорти ковбас;
  • м'ясні делікатеси.

На виробництві впроваджена система менеджменту якості. Продукція виробляється за стандартами ДСТУ ISO 9001 та ДСТУ ISO 22000. Кожен технологічний етап контролюється за допомогою найсучаснішої апаратури. Різноманітність і смакова цінність продукції підтримуються унікальними рецептурами, які пройшли сувору перевірку часом і відгуками покупців.

Продукція Укрпромпостач - це справжнісінька українська якість в кращому сенсі цього слова. Просто зайдіть в один з магазинів і переконайтеся самі, як смачно все, що пропонує компанія. Напевно після цього у вас не залишиться сумнівів, де краще купувати м'ясо - на ринку або в фірмовому магазині Укрпромпостач.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також