День пам'яті та примирення: Мукачево вшанувало переможців нацизму (ФОТО)

6
4

Сьогодні 8 травня з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбулось урочисте покладання вінків до Обеліску Слави.

Згадати тих, хто захищав нашу землю прийшли секретар Міської ради Іван Маняк, ветерани, громадські діячі, освітяни та інші.

За даними минулого року у Мукачеві проживають понад 80 учасників Другої світової війни, серед яких ветерани-учасники бойових дій, партизани, жертви нациських переслідувань та "діти війни".

Цей день був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції, приуроченій до 60-ї річниці закінчення Другої світової війни в Європі. В Україні до недавнього часу відзначався на офіційному рівні свято Дня Перемоги 9 травня, проте в 2014 році, коли почалася російська інтервенція, офіційні заходи з нагоди завершення Другої світової війни в Європі і перемоги над нацизмом проходили два дні - 8 і 9 травня.

У 2015 році указом президента був введений День пам'яті і примирення, який відзначається 8 травня. Таким чином Україна приєдналася до всього світу в скорботі за жертвами Другої світової війни.

Коментарі

В
Вопрос

Як можна примирити колаборціоністів-гітлерівців тіпа Бандери і Шухевича з тими, хто очищав землю від слов"янофобів гітлерівців?

3
369

само смыішно відки у дідів кільо медалей, прям усі генерали

0
00

Не турбуйте Васю він заготовки робить...невстигать

Р
робот

Вася ти де , мені без тебе скучно

Читайте також