День ветерана

1
0

відбувся сьогодні у Мукачеві

28 вересня  у виконкомі Мукачівської міської ради відбулася зустріч секретаря міської ради З.З Ленд’єла з керівниками міських ветеранських громадських організацій та благодійних фондів, які опікуються проблемами людей похилого віку, присвячена Дню ветерана.

Відкриваючи зустріч секретар міської ради привітав присутніх з наступаючим Днем ветерана і передав найкращі побажання від Мукачівського міського голови В.В.Петьовки.

За доброю традицією, яка склалася у місті над Латорицею напередодні державних свят чи інших важливих подій відбуваються зустрічі керівництва міста, відповідальних працівників міськвиконкому з тим, щоб поінформувати громадськість про найважливіші напрямки діяльності, підсумувати зроблене, обмінятися думками з найважливіших питань та звернути увагу на ті проблеми, які ще невдалося вирішити.

Перед керівниками громадських організацій виступив із звітом про пророблену роботу начальник управління праці та соціального захисту міськвиконкому Д.І.Попп.

Присутні на зустрічі керівники та актив ветеранських об»єднань, висловили підтримку діяльності Мукачівського міськвиконкому,  міського голови Василя Петьовки, подяували за постійну турботу  та підтримку, побажали успіхів кандидатові у народні депутати від блоку "Наша Україна-Народна Самооборона" В.В. Петьовці на парламентських виборах.

Кращим представникам ветеранських організацій були вручені грамоти, подяки та цінні подарунки від виконкому міської ради. 

Повідомили ЗІА «Простір» у відділі внутрішньої політики Мукачівського міськвиконкому.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також