Депутати облради переймаються безпекою громадян нашого краю

5
0

Депутат обласної ради Микола Ковач, він же ж – керівник депутатської групи партії „КМКС“ Партія угорців України на пленарному засіданні дев’ятої сесії облради оголосив свій депутатський запит щодо надання інформації про забезпечення умов зберігання боєприпасів на військовому складі та безпеки мешканців сіл Гать, Гут Берегівського та Жнятино Мукачівського районів, який облрада за рішенням депутатів направила голові ОДА.
    У відповіді, що надійшла днями, йдеться про те, що на виконання депутатського запиту командування військової частини А 1556 з метою недопущення втрат і крадіжок боєприпасів на об’єднаних складах (БрОС) РАО ( с. Гать Берегівського району), безпеки мешканців навколишніх населених пунктів, командуванням проведено ряд організаційних та практичних заходів. З посадовими особами згаданої військової частини, що відповідають за організацію збереження зброї та боєприпасів, проведено додаткові заняття як з питання недопущення втрат та крадіжок боєприпасів, так й організації більш детальної та своєчасної взаємодії з органами СБУ і МВС. А з метою якісної підготовки та проведення робіт на об’єднаних складах (БрОС) РАО з підтримання заходів вибухопожежонебезпеки складів та сховищ, доведенню їх до вимог керівних документів проведено зварювальні роботи по ремонту огорожі –2,8 км, ремонт блискавко–захисних споруд, вивіз сміття, сухої та скошеної трави, обладнання водоймища на 100 куб м, перевірку технічного стану пожежної техніки та її технічне обслуговування, обробку вогнезахисною сумішшю дерев’яних конструкцій горищ сховищ з боєприпасами, тренування з особовим складом чергових підрозділів, підрозділом посилення охорони, групою оперативного мобільного зв’язку з питань відбиття нападу на об’єкт та ін. Зберігання боєприпасів під відкритим небом не здійснюється.
    Умови зберігання боєприпасів на об’єднаних згаданих складах названої частини, далі йдеться у відповіді, забезпечують безпеку мешканців сіл Гать, Гат Берегівського та Жнятино Мукачівського районів. У зв’язку з відсутністю на складах РАО боєприпасів ( знарядів, ракет), що мають маршеві двигуни і велику відстань ізлетного простору, та таких, що містять у собі сильно діючі отруйні чи радіоактивні речовини, загрози забруднення навколишнього середовища від зберігання боєприпасів – нема, а вірогідність ураження населених пунктів зведена до мінімуму.

 

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також