
У нещодавньому інтерв’ю директор АРP "Закарпаття" Володимир Феськов розповів про транскордонні програми, які будуть відкриті найближчим часом, а саме «Угорщина, Словаччина, Румунія, Україна», «Україна-Польща» і остання програма цього року «Румунія-Україна».
За його словами, некомерційні інституції у територіальних громадах Закарпаття мають можливість залучати додаткові кошти на розв'язання транскордонних проблем.
«Умовно кажучи, є громада у Словаччині, Угорщині, Румунії чи Польщі і є громада в Україні, і якщо у них є схожі за типом проблеми, то ці громади можуть писати спільний проєкт в одну з цих трьох програм й отримати доволі суттєве фінансування, від 500 до півтора мільйона євро.
Йдеться про конкретний суб’єкт у громаді: орган влади, садок, школа, музей, церковна спільнота та будь-яка інша організація, яка не займається комерційною діяльністю. Їх завдання відшукати партнера за кордоном, знайти тему, яка є в зоні інтересів однієї з трьох програм», - зазначив директор Агентства.
Також він додав, що крім бачення шляхів вирішення тієї чи іншої проблеми, потрібні й спеціальні знання щодо заповнення аплікаційної форми.
«Очевидно, що такі конкурси мають величезну кількість заявок й конкуренція просто величезна. Тому потрібно дуже чітко обґрунтувати проблему, яку завдяки реалізації проєкту можна вирішити, описати чому вона є нагальною, показати спроможність партнерів, якісно пояснити розв'язання проблеми у розрізі часу, зокрема, що робитиметься щомісяця, які індикатори засвідчать те, що ці результати були отримані. АРP "Закарпаття" – це одна з небагатьох установ у регіоні, яка може допомогти писати проєкти та реалізовувати їх й у нас є велике бажання залучати до цього процесу якомога більше територіальних громад Закарпатської області», - зауважив Володимир Феськов.
Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.
Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.
Дізнайся першим!