Для тих, хто подорожує: У Хорватії всі туристи можуть пройти безкоштовну вакцинацію

7
0

Уряд Хорватії вирішив, що всі бажаючі матимуть змогу безкоштовно отримати вакцину на території країни, включаючи іноземних туристів та тих, хто не має медичного страхування.

"У нас достатньо вакцин, отже робимо щеплення всім хто цього потребує. Це наш внесок у глобальні зусилля по боротьбі з пандемією Covid-19", - сказав прем'єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович.

Він також попередив, що наразі Європою шириться набагато більш заразний штам коронавірусу "Дельта", тому ті, хто не був щеплений, знаходяться в групі ризику.

У Хорватії, де проживає трохи більше чотирьох мільйонів громадян, на сьогодні щеплено більше 1,5 млн осіб - тобто 39 відсотків з числа тих, хто має на це право.

Також нещодавно Хорватія спростила умови в'їзду для українських туристів.

Згідно з повідомленням пресслужби посольства України у Хорватії, подорожуючі з України можуть здійснити поїздку до країни без необхідності обґрунтування цілей поїздки, якщо можуть надати один із підтверджуючих документів.

Таким може бути негативний ПЛР-тест на COVID-19, зроблений не раніше 72 годин з моменту тестування до моменту перетину хорватського кордону, або швидкий тест на антиген, зроблений не пізніше 48 годин до моменту перетину хорватського кордону; сертифікат про повну вакцинацію від COVID-19 вакцинами виробників Johnson&Johnson, Moderna, Pfizer, AstraZeneca, SinoPharm не пізніше 14 днів від моменту в'їзду в Хорватію та не є старішою за 210 днів; медична довідка про одужання від COVID-19 і отримання однієї дози вакцини протягом шести місяців від зараження вірусом, за умови, що особам була щеплена в межах 210 днів до моменту перетину кордону; позитивний результат ПЛР-тесту, який підтверджує, що особа одужала від COVID-19.

Крім того, за відсутності одного з чотирьох документів в'їзд до Хорватії може бути дозволений за умови зобов'язання особи перебування на самоізоляції до здачі тестів на території Хорватії за свій кошт. Якщо така можливість відсутня, самоізоляція триває до десяти днів.

Зазначається, що діти до 12 років звільняються від обов'язку тестування, якщо подорожують з батьками чи опікунами, які мають один із зазначених документів.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також