Для Закарпаття вже надійшов перший транш субвенцій на енергозбереження

5
0

Відповідно до постанови Кабміну „Деякі питання соціально-економічного розвитку окремих територій у 2014 році” Закарпатській області виділено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у сумі 14 623,0 тис. гривень.

Перелік об’єктів, на які спрямовані кошти вищезазначеної субвенції, затверджено розпорядженням голови Закарпатської облдержадміністрації від 30.09.2014 №295. Кошти субвенції розподілено між закладами освітньої галузі області для здійснення заходів з енергозбереження щодо заміщення споживання природного газу у сфері теплопостачання.

Відповідно до помісячного розпису асигнувань загального фонду державного бюджету на 2014 рік 1 жовтня поточного року до області надійшла перша частина зазначеної субвенції у сумі 3 656,0 тис. грн., яка перерахована районним та міським бюджетам у повному обсязі для невідкладного проведення робіт – повідомили з обласного фінуправління, повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також