До уваги подорожуючих: Ryanair та Wizzair змінили правила провезення ручної поклажі

5
0

На думку компанії, такі зміни зменшать кількість затримок рейсів, через велику кількість пасажирів з ручною поклажею, для якої немає місця на борту літака.

Згідно нових правил Ryanair, які набувають з 1 листопада цього року, пасажири, які оплатили послугу пріоритетної посадки (6 євро під час бронювання або 8 євро після бронювання квитка), зможуть пронести на борт 2 сумки ручної поклажі, велику 55 x 40 x 20см та маленьку 40х20х25 см.

А от ті, які не оплатили пріоритетну посадку, зможуть пронести лише малу ручну поклажу розміром до 40 х 20 х 25 см, яка має поміститись під сидінням. Велику ручну поклажу можна лише оплатити додатково і здати на стійці реєстрації.

Стандартний багаж, як і раніше, коштує 25 євро – і його треба здавати на стійці реєстрації. Окремо ви можете здати велику ручну поклажу (55 x 40 x 20см) на стійці реєстрації, заплативши 8 євро (або 10 євро після здійснення бронювання).

Нові розміри багажу доступні для купівлі вже з 1 вересня.

У Wizzair нові правила вступили в силу вже 24 серпня

Відтепер безкоштовно ви маєте право лише на ручну поклажу розміром до 40 x 30 x 18 см, яку можна взяти на борт літака. Якщо ваша ручна поклажа велика і її розмір складає до 55 x 40 x 23 см, її потрібно обов’язково здати на стійці реєстрації, і після прильоту ви зможете забрати її з багажної стрічки, як і звичайний багаж.

Пасажири, які оплатили послугу пріоритетної посадки, зможуть взяти з собою на борт 2 сумки: велику та малу ручну поклажу, яку не треба здавати на стійці реєстрації. Пріоритетність коштує від 5 до 12 євро під час бронювання квитка онлайн та 25 євро, якщо ви купуєте цю послугу в аеропорту.

У компанії пояснюють, Якщо ви не хочете платити за пріоритетну посадку, але хочете взяти з собою велику ручну поклажу – вам доведеться приїхати в аеропорт заздалегідь, оскільки відтепер велику ручну поклажу потрібно здавати на стійці реєстрації, яка закривається за 40 хв до вильоту.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також