До Ужгорода з робочим візитом завітав відомий лікар Олег Борисенко (ФОТО)

15
0

У п’ятницю, 24 січня, до Ужгорода прибув відомий український лікар, доктор медичних наук, професор, провідний науковий співробітник відділення мікрохірургії вуха і отонейрохірургії Інституту отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка АМН України Олег Борисенко.

Він є одним із основоположників отонейрохірургії в Україні. Пройшов клінічне стажування в інституті Жоржа Портманна (Франція) та в інституті вуха Х. Хауза (США). Віце-президент Української асоціації отіатрів, отоневрологів, отонейрохірургів.

На базі Медичного центру «Діамед» лікар провів консультування пацієнтів, а також три показові оперативні втручання хворим з отосклерозом, у яких порушений слух. У рамках проведення операції-стапедопластики він замінив стремено (кісточкау вусі), яке не рухається і з цим пов’язана втрата слуху у хворих. Відтак замість цієї кісточки пацієнтам встановлено стапедіальний протез. За словами фахівця відновлення слуху відбуватиметься поступово протягом 3 місяців, втім вже на операційному столі при перевірці ефекту від операції пацієнти вже чули та відповідали на запитання лікаря. Цей приємний момент увесь присутній медичний персонал зустрічав з захватом та щирою радістю. Відзначив лікар й високий рівень медичного центру «Діамед»:

«Це мій перший візит у цю клініку. Я приємно вражений структурою клініки, її оснащенням, великою роботою, яка тут ведеться. Хірургічна активність тут дуже висока, вже багато операцій зроблено, багато пацієнтів вилікувано і мені дуже приємно познайомитися з медичним центром та персоналом. Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю задля здоров’я закарпатців».

До слова, на сьогодні у медичному центрі «Діамед» можна отримати допомогу більш ніж з 20 медичних спеціальностей. Понад 30 тисяч пацієнтів вже зробили вибір на користь Діамеду, тут вперше на Закарпатті та Західній Україні проводяться унікальні операції за участі відомих у всій Україні та закордоном лікарів.

Медичний центр знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. Швабська 43.

Телефони для довідок: ?(0312) 42-80-10, ?(050) 985-36-44


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також