Доларовий дефіцит закарпатців не дивує (ВІДЕО)

5
0

Купити у валютчиків по завишеній ціні або чатувати в банках, поки хтось вирішить поміняти зелені на гривні і відразу ж їх викупити.

Доларовий дефіцит останнім часом вже нікого не дивує. Люди  кажуть, така ситуація з американською валютою аж ніяк не тішить. Тим не менше сподіваються, курс скоро  стабілізується, а тому масово скуповувувати   зелені все ж не спішать.

Коштує дорого, тим не менше користується попитом. Американський долар - валюта, яку українці купляють чи не найбільше. Саме тому, курс зеленого по відношенню до гривні завжди в перших рядках на  інформаційних табло.

На камеру у відділенні  банку говорити відмовились, однак те, що нам було потрібно, ми дізнались. Виявляється в банках  долар справжній дефіцит. Натомість у валютчиків купити зелені можна без проблем, кажуть закарпатці, щоправда по завищеній ціні. До ситуації потрібно ставитись розважливо і спокійно перечекати кризу, вважає пан Ярослав. Міняти відразу  кровно зароблені гривні  на американську валюту закарпатці не збираються, хоч вона і росте в ціні.

Однак все ж переконані, валюта має бути доступною. Бентежить людей не так висока ціна за долар та його дефіцит, як наслідки падіння гривні: підвищення цін на всі види товарів та послуг. В 3 банківських відділеннях купити бодай один  долар ми так і не змогли. Та нарешті, удача нам посміхнулась. Долар є, однак купити можна лише обмежену суму. В банківському віділенні кажуть, на американську валюту існує певне обмеження. Така постанова Нацбанку. Отже, тим, кому потрібна американська валюта залишається або купляти зелені у валютчиків по завищеній ціні або чатувати в банках, поки хтось вирішить поміняти долари  на гривні  і відразу ж їх викупити. Принаймні, переконані закарпатці, так буде до тих пір, поки ситуація в Україні не стабілізується.

М-Студіо

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також