Дорогу Київ-Чоп відремонтують за півмільярда з гарантією 12 років

14
8

Але порівняти ціни матеріалів з ринковими не можна – засекречено.

Згідно з результатами тендеру, Служба автомобільних доріг у Закарпатській області 18 квітня замовила ТОВ «Техно-Буд-Центр» поточний середній ремонт автодороги державного значення М-06 Київ – Чоп на 569,00 млн грн., йдеться у системі «Прозорро».

Зазначається, що трасу мають до кінця 2019 року відремонтувати на ділянці км 790+321 – км 811+030 довжиною 21 км.

У ремонт включено дорожній одяг, пересічення, примикання, міст, розв’язку, автобусні зупинки, освітлення тощо. Крім цього, незначні обсяги робіт виконають субпідрядники ПП «Західенергомонтаж», ТОВ «ТБД» і ТОВ «Тернопіль Мостобуд». Асфальтобетон для ремонту буде постачати мукачівське ТОВ «Спецавтоінвест «Закарпаття» тернопільців Андрія Яреми та Юрія Ханіна.

Що цікаво, підсумкові відомості ресурсів і кошториси не опубліковані, тож порівняти ціни матеріалів з ринковими цінами на предмет можливого завищення неможливо.

Також відмічено, що гарантійний строк на будівлі та споруди експлуатаційної та автотранспортної служб становить 12 років, на земляне полотно – 10 років, на основу дорожнього одягу, мости і цементобетонне покриття – 8 років, на водопропускні труби і регуляційні споруди – 6 років, на огородження і розмітку полімерною стрічкою – 5 років, на асфальтобетонне покриття і розмітку пластиком – 3 роки, на знаки і напрямні стовпчики – 2 роки, на інші послуги – рік, на розмітку фарбою – півроку.


Радимо також переглянути, як на Закарпатті місцями ремонтують дороги, вимощуючи асфальт прямо в калюжі.

Коментарі

Г3
Гість 3

Ой не кажіть, люди добрі, нічого. Бо це така " лапша" клейка і довга, як з нашої пшениці. Приклад - об*їзна Пряшівська.

ДВ
Для всіх

Дороги великої якості не можуть бути дешевими.А тендер відкриває зелена світло для тих,хто дешевше зробить.Тому дороги і не витримують навіть малих нагрузок.Ніколи дешевий товар із неякісних матеріалів довго не служить.

Г
Гість2

Все правильно написали "на асфальтобетонне покриття і розмітку пластиком – 3 роки" - в кращих традиціях українського дорогобудування - як не бьіло путя так і не буде, лем наші гроші спишуть...

Г
Гість

То дорога від Середнього до Барвінка, яку вже полатали. Ліпше доробили би дві полоси в одну сторону від Середнього до Мукачева і в обхід Ракошина!

Ю
ю

могли написати "дорожного цуря" - то би май паровало. Автори ходили позашколу уже з тритього класу. І як позиравуть учительці мови у очи?

Я
я

Так і не понятно скільки км відремонтують?Потішив переклад “полотна” на “одяг”!

1
123

Що значить "поточний середній ремонт автодороги"? Зроблять поточний ремонт, а кошти спишуть як за середній, чи як? І до сьогодні вказана дорога була міжнародного значення, а не державного, чи щось помінялось?

Д
Дорога

Кулько мош чекати? Тадь учиніть ня уже качественно! Фрас бы вас бов! ТА НЕ 21 КМ. А УСІ ДОРОГИ!!!!!!!!

Читайте також