Досить розважатися: Поліція примусово зупинила оглядове "чортове колесо" у Кошице (ФОТО)

43
1

Популярний атракціон у історичному центрі Кошице був примусово зупинений поліцією. Колесо огляду було однією з визначних пам'яток передріздвяного періоду.

Однак тепер довелося швидко припинити його роботу після втручання поліції. Хоча атракціон мав працювати до 10 січня.

"У понеділок близько 18:00 прибула поліція, яка негайно наказала зупинитися. Вони просто сказали, що ми більше не можемо надавати послуги, оскільки не перелічені у виняткових випадках. Ми намагалися з'ясувати щось у влади, але марно", - зазначила власниця "чортового колеса" Анна Диковська.

За її словами це була єдина розвага для мешканців Кошице та гостей міста в умовах карантину і не бачить різниці між гірськолижними підйомником та колесом огляду, де також виконуються всі гігієнічні норми. Тим більше, що кататися дозволялося лише за умови негативного тесту на Covid-19.

Послугами атракціону користувалося вдвічі менше людей, ніж раніше.

Нагадаємо, що у Високих Татрах нарешті відкрили лижний сезон, але кожен відвідувач курортів повинен продемонструвати негативний тест на коронавірусний антиген, якому не більше 72 годин.

Зазначимо, що в суботу 26 грудня Угорщина розпочала вакцинацію від COVID-19 та стала першою з країн ЄС де почали щеплення.

Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

ТН
то не кОлесо

То фрасова каріка

Читайте також