Директору закарпатської школи, де під час перерви втопився учень, загрожує до 3-х років в'язниці
26
2
Директора Воловецької школи звинувачують в не належному виконанні обов'язків щодо охорони життя та здоров'я неповнолітніх, яке спричинило смерть неповнолітнього
Все буде добрі, тут буде виправдовувальний вирок, пан Адвокат Т. виведе прокурорів, які взяли гроші від справжньої винуватці, на чисту воду! Шановні читачі скоро всьо буде чотко! Очки у Адмінка сайту вже начиняють потіти, а скоро пальці перестануть цоркати по клавіатурі!
І
І
Да, директор винуватий шо дітвак хотів попозерати яка річка, вун дозволу просив у директора, я дуже співчуваю батькам то велика трагидія, але не дайте посадити невинну людину, директор тут причому, шо каждого має посадити на ланцок? тоди буде стаття за іздівательство? А прокуратура най ліпше заниматься взяточниками і всяков нечистьов реальнов, котру судді випускавуть на волю за бабло.