Дитячі матраци — важливий елемент здорового розвитку

9
0

Матрац має велике значення для якісного сна, особливо, якщо мова йде про моделі для дітей, які повинні бути дуже зручними та мали анатомічно правильну структуру, щоб дитячий організм правильно формувався.

Неякісні матраци можуть призвести не тільки до безсоння та втоми, але й до порушення кровообігу в області шиї чи недостатнього розслаблення м’язів, що може спричинити проблеми, пов’язані з розвитком опорно-рухового апарату.

Знайти потрібну модель для вашої дитини та отримати необхідну консультацію ви можете на сторінці https://matrason.ua/matrasi/detskie_160519180548/.

Як правильно обрати дитячий матрац?

Обираючи матрац для дитини, в першу чергу слід звернути увагу на його тип, який може бути:

  • пружинним;
  • безпружинним;
  • комбінованим.

Пружинні моделі поділяються в залежності від виду пружинного блоку, який може бути залежним та незалежним. У першому випадку пружини з’єднані між собою або закриті каркасом зі сталі, а у другому — кожна пружина знаходиться у окремому мішку-стакані, який не дає провисати матрацу під вагою дитини. Незалежний пружинний блок має гарні ортопедичні властивості, то є найкращим бюджетним варіантом.

Різноманітність безпружинних матраців обумовлена великою кількістю наповнювачів, особливості яких впливають на рівень жорсткості та комфорту. Найбільш розповсюдженими матеріалами для матраців є:

  • латексоване кокосове полотно;
  • спінений пінополіуретан;
  • натуральний або штучний латекс;
  • піна з ефектом пам’яті або в’язкоеластична піна (Memory Foam) та інші.

Головною особливістю комбінованих матраців є можливість поєднувати різні матеріали у пропорціях, що дозволяє отримати різні ефекти та врегулювати рівень комфорту для дітей певного віку.

Чи важлива якість матрацу?

Придбати високоякісний матрац для дитини — означає подарувати їй якісний та здоровий сон та безпечний розвиток організму, який буде забезпечуватися завдяки анатомічно правильній формі та високому рівню комфорту. Таким чином ваша дитина стане більш активною та життєрадісною, а відпочинок стане ще більш ефективним.
 

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також