Ефективність таргетованої реклами для сервісу фінансових послуг: кейс Power-UP

48
0

У сучасному світі цифрового маркетингу, де кожна компанія прагне привернути увагу потенційного клієнта, важливо не просто "кричати голосніше" за інших, але й говорити мовою, яку чує і розуміє саме ваша цільова аудиторія.

Сьогодні розглянемо кейс зі збільшення замовлень на послуги фінансового сервісу з переказу та обміну валюти та крипто-валюти, який був реалізований агенцією Power-UP для компанії.

Задача та Цільова аудиторія

Компанія-клієнт звернулася до агенції з чіткою задачею: збільшити кількість замовлень на свої послуги. Цільова аудиторія — власники бізнесу, топ-менеджмент, можливо це послуга для B2B, а може особи, які планують покупку авто або нерухомості за кордоном, просто потребують грошових переказів за кордон. Мінімальний чек операції від 4000 USA.

Проблема: Портет цільової аудиторії було сформовано «теоретично», але замовник не мав розуміння, яким видом бізнесу займаються потенційні клієнти чи для яких потреб їм необхідна дана послуга.

Запропонове рішення: Таргетована реклама у соцмережах Meta та пошукова кампанія у Google

Агенція Power-UP розробила детальну стратегію, що включала запуск таргетованої реклами у соціальних мережах Meta, зокрема у Facebook та Instagram. Це рішення дозволило точно визначити та залучити потенційних клієнтів з визначеної цільової аудиторії.

Таргетована реклама – це не просто засіб досягнення миттєвих продажів, а стратегічний інструмент у руках маркетолога, який дозволяє підприємствам налагоджувати довгострокові відносини з потенційними клієнтами. Вона дозволяє вам "говорити" безпосередньо з тими, хто найбільше зацікавлений у ваших послугах або продуктах, націльювати рекламу і бюджет саме на них.

Медіаплан та персоналізація

Розробка медіаплану передбачала тестування різних сегментів потенційної цільової аудиторії, що дало можливість зібрати детальні дані та виявити найбільш ефективні групи. це були наступні групи таргетів на перший місяць:

  • власники бізнесу і топ-менеджмент,
  • ІТ сектор
  • Агро-сектор
  • Оптова то роздрібна торгівля
  • Інвестиції
  • Цифрова валюта, обмін валюти і криптовалюта
  • Покупка авто
  • Покупка нерухомості

Під кожен портрет замовник зробив більш персоналізовані креативи, що сприяло вищій залученості.

Аналіз ефективності та оптимізація

Після початкового періоду тестування агенція проаналізувала, які групи цільової аудиторії показують найкращі результати не тільки з точки зору кількості лідів, але й їх якості та здатності рухатися далі по воронці продаж. Це дозволило скорегувати бюджети та креативи для збільшення ефективності кампанії.

Воронка продаж - це модель, яка ілюструє шлях потенційного клієнта від першого знайомства з продуктом чи послугою до фінального придбання. У випадку цього кейсу, агенція Power-UP не лише залучала ліди на верхній щабель воронки, а й відслідковувала наскрізну аналітику (рух лідів на наступний рівень), що дало можливість розуміти, який таргет дає цільові і якісні замовлення, а який генерує багато нецільових звернень.

Після 2-х тижнів промо було зібрано достатньо даних для аналізу якісних таргетів і спеціалісти Power-UP сконцетрували бюджети на найбільш "ефективних" інтересах та таргетах.

Використання схожих аудиторій

Зібрані дані про якісні ліди були використані для створення списків схожої аудиторії в Meta, що дозволило розширити охоплення потенційних клієнтів, базуючись на поведінкових та демографічних ознаках. Чим якісніша і більша база клієнтів, тим якісніше система створює Схожу Аудиторію

Схожа аудиторыя (Look a like аудиторія) - список аудиторії на основі бази. Для створення цього списку системі Meta треба розпізнати мінімум 150 унікальних юзерів з однієї країни (emails чи телефоні номери, або список ремаркетингу на основі певних конверсій).

Таким чином було створене ще одну группу таргету, яка давала якісні замовлення.

Результати

Після трьох місяців через надмірну кількість замовлень, було прийнято рішення тимчасово призупинити рекламну кампанію, щоб забезпечити якісну обробку всіх замовлень. Замовник просто не встигав з обробою вхідних заявок від нових і вже «постійних» клієнтів.

Хочемо акцентувати, що розвиток бази постійних клієнтів є одним із ключових чинників успіху будь-якого бізнесу. У цьому кейсі, завдяки таргетованій рекламі та глибокому аналізу поведінки клієнтів, компанія приваблювала нових клієнтів, а потім ефективно працювала з існуючою базою, підвищуючи їх лояльність та стимулюючи повторні покупки за рахунок розсилок і ремаркетингу.

Висновок

Цей кейс демонструє ефективність таргетованої реклами та важливість глибокого аналізу цільової аудиторії для досягнення кращих результатів в онлайн-маркетингу.

Агенція перфоманс-маркетингу Power-UP успішно застосувала ці принципи, допомігши своєму клієнту не тільки збільшити кількість замовлень, але й оптимізувати процеси взаємодії з цільовою аудиторією, що згодом призвело до підвищення якості обслуговування та збільшення лояльності клієнтів.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також