Екс-керівника закарпатського "Правого сектора" Словаччина екстрадує в Україну (ФОТО)

29
1

Міністр юстиції Словацької Республіки Габор Гал (партія Most-Hid) у вівторок 6 листопада підписав рішення про дозвіл на екстрадицію Володимира Гласнера, якого в Україні підозрюють в тероризмі та інших важких злочинах.

— Оскільки всі юридичні вимоги щодо передачі цього громадянина Україні були виконані, і він сам погодився з цим питанням, моя роль дуже проста. Я просто підписав документи, - сказав міністр Гал.

Екс-керівник закарпатського "Правого сектора" Володимир Гласнер мав постійне проживання у Кошице і був заарештований словацькою поліцією на прохання українського відділення Інтерполу. Знаходився під вартою з 18 червня 2018 року.

20 липня Україна заявила вимогу про його видачу та екстрадицію.

Дозвіл на арешт Володимира Гласнера український суд надав за підозрою у скоєнні різних важких злочинів: умисного нанесення тілесних ушкоджень, погрози вбивства, незаконного захоплення та утримання в заручниках, бандитизм, тероризм, напади на державних посадових осіб та інші злочини.

За повідомленням представника регіональної прокуратури м. Кошице Мілана Філічко "були виявлені обставини у співучасті Володимира Г. у 2014 та 2015 роках у організації злочинної групи та скоєнні низки особливо тяжких злочинів на території України".

За ці злочини чоловіку загрожує тюремний вирок до 15 років.

Слід зазначити, що затриманий відмовився визнавати себе винним і назвався журналістом. Натомість в Україні більше відомий як екс-речник та один із керівників «Правого сектору» в Закарпатській області.

Раніше словацький суд відхилив запит сестри Гласнера, яка хотіла взяти його на поруки. Крім цього, суд не погодився відпустити чоловіка під заставу і домашній арешт у присутності представника правоохоронних органів.


Коментарі

М
мукачівець

а туй сього ублюдка випустять на поруки...ліпше най го там завалять

Читайте також