Експерт пояснив, що блокує запуск швидкісних поїздів у бік Закарпаття

2
4

Для запуску справді швидкісного руху поїздів через Карпати необхідно встановити систему примусового нахилу кузовів вагонів для збільшення швидкості проходження кривих, які є від Сколе до Сваляви.

Про це розповів Mukachevo.net діючий машиніст зі стажем Євген Кіраль, який керує потягами Укрзалізниці, в тому числі на згаданій ділянці.

За його словами, без цієї системи, що 30-річна радянська електричка, що сучасний «Hyundai» чи «Тарпан», будуть рухатися коліями з приблизно однаковою швидкістю. Хоча, звичайно, залишається питання комфорту.

Зазвичай, пояснив експерт, цю систему встановлюють на стадії будівництва, і вона не є дешевою. Як приклад експерт наводить потяги «Pendolino», які курсували в межах мережі швидкісних поїздів Італії «Eurostar Italia». Ця ж технологія «Pendolino» досі використовується на швидкісних потягах в низці європейських країн і дозволяє розвивати потягам швидкість до 200 км/год.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про успішні тести поїздів «Тарпан» та «Hyundai» на ділянці Ужгород – Львів. Водночас, також швидкісний потяг класу «інтерсіті» все ніяк не запустять у напрямку Мукачево – Будапешт, хоча обидві сторони звітують, що все готово. Також серед залізничних проектів, які планується реалізувати на Закарпатті, є запуск сполучення Ужгород - Кошице.

Коментарі

І
Іменник

Добре, шо хоть знают, що треба зробити, ле собака зарита.

М
мукачiвець

У нас все робиться черепашиними темпами, тому ми, в порiвняннi з цивIлiзованим свiтом , живемо ще в * каменном веке*.

М
Мукачiвець

Горы мешают.

Р
Ренгенолог

Накінець - мудро і делікатно

Читайте також