«Файтівці» привезли з Миколаєва золото, срібло та бронзу

13
0

Цими вихідними, 16 квітня у Миколаєві, що на Львівщині, відбувся турнір з карате «Олімпійські надії », в якому взяли участь 180 спортсменів з клубів Львівщини, Київської , Житомирської областей та наші земляки - команда Мукачівського клубу «Файт».

«Файтівці» виступали в такому складі – Лесєв Руслан (13р.+52 кг), Ревицький Андрій (11р.+42 кг), Йовжі Олександр (11р.-34 кг), Розтягай Ганна (11р.+40 кг), Строцень Валерія (12р.-37 кг), Вранець Валентин (10 р.-34 кг), Пацкан Іван (9 р.+35 кг), Ревицький Віктор (11р.- 34 кг), Джалагонія Давід (9 р.-30 кг), Савченко Мирон  (9 р.-30 кг), Мейсар Йосип (11р.+46 кг).  Переможцем став : Лесєв Руслан – 1 місце, призерами: Розтягай Ганна – 2 місце, Строцень Валерія – 3 місце.

З хорошим почином можна привітати дебютантів : Джалагонія Давіда, Савченко Мирона, які перемогли в двох поєдинках, але  потім програли в боротьбі за бронзові нагороди, впевнений, що скоро ми  почуємо про їхні гучні перемоги. Знову показали високий боєвий дух наші дівчата – Розтягай Ганна та Строцень Валерія , показавши хлопцям, як треба боротися на татамі.

23 квітня  команда с/к «Файт»  буде  в  м. Чернівцях приймати  участь в змаганнях «CHERNIVTSI  CUP »  і це буде останнім іспитом перед головними змаганнями весняного циклу «KYIV OPEN», які відбудуться в травня.