Федерація настільного тенісу Ужгорода отримала нове приміщення

8
1

Приміщення котельні за адресою вул. Володимирська, 26а передали громадській організації депутати міської ради на сьогоднішньому засіданні.

Розглянувши лист громадської організації «Ужгородська міська федерація настільного тенісу» від 24.07.2013 року, депутати хотіли передати їй у користування на умовах оренди будівлю літ. А котельні загальною площею 277,2 кв.м. за адресою: м. Ужгород, вул. Володимирська, 26а терміном на 49 років з розміром річної орендної плати в сумі 1,20 грн.

Під час сесії депутат Щадей наголосив на тому, що його дивує оперативність прийняття подібного рішення, тоді як Федерація боксу добивається подібного результату ще з початку року, але безуспішно. Міський голова Віктор Погорєловзаявив , що лист від організації надходив раніше, але був повернутий на довиправлення через помилки. Крім того рішення законно розглядалося на майновій комісії.

На побоювання пана Щадея про те, що Федерація настільного тенісу, про яку не особливо чути в нашому місті, може бути простим транзитним пунктом для загарбання приміщень, Погорєлов заявив, що вона була заснована ще у 2010 році, міститься в державному реєстрі і подала всі необхідні документи. Крім того планується в умовах договору прописати цільове призначення даної будівлі та відповідальність за його недотримання.

Депутат Буланов запропонував надати котельню, щодо якої приймали рішення,  всім федераціям, створивши таким чином Будинок федерацій. Пропонували також відправити рішення на довивчення.

Зрештою більшість депутатів таки проголосувала за, але з прийнятою поправкою депутата Гасинець, котра змінила строк оренди з 49ти на 2 роки 11 місяців.

Коментарі

Ю
Юрист

Нагадаю усім, держава України, органи місцевого самоврядувння - це корумпована організована злочинна організація, яка керуючись злочинним, корумпованим, неправовим законодавством здійснює геноцид над українським народом. Не дивно, що ці виродки прийняли таке рішення - на 2 роки 11 місяців.

Читайте також