ФК "Хуст" вже розпочав підготовку до весняної частини "Другої ліги України"

16
0

Дебютант Другої ліги України з футболу – закарпатський ФК «Хуст», ? на зимову перерву пішов на шостому місці турнірної таблиці.

В ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол» головний тренер «Хуста» Володимир Циткін розповів про плани команди на зимову перерву та кадрові зміни у колективі.

– Володимире Борисовичу, розкажіть про плани на зимову перерву.

– Команда зібралася 26 січня і з цього дня розпочала тренування.

– Що можете сказати про зміни у команді?

– Щодо футболістів можу поки що сказати наступне: всі повинні приїхати і всі повинні бути на тренуваннях. У всіх хлопців є контракти.

З команди поки що ніхто не пішов і ніхто не прийшов. Буде кілька футболістів на перегляді. Зміни обов’язково будуть, але зараз ще рано про це говорити.

– Де Хуст буде проводити збори?

– Весь час на Закарпатті: будемо грати контрольні матчі з місцевими командами, можливо, приїдуть також колективи із інших областей України.

Якщо буде зимова першість області, можливо, також візьмемо участь. Вже по ситуації будемо вирішувати.

– Які завдання на другу частину сезону?

– Ми не дуже задоволені нашим виступом у першому колі, тому будемо намагатися піднятися у турнірній таблиці якомога вище. Завдання буде дуже просте – вигравати кожен наступний матч. Я вже про говорив хлопцям неодноразово.

У нас немає завдання відразу вийти у Першу лігу, але ми хочемо грати у такий футбол, щоб були задоволені наші вболівальники та керівництво клубу. Тому, повторюсь, завдання ? вигравати кожну наступну гру, а там вже як буде – побачимо


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також