ФК "Минай" розгромив словацький "Татран"

7
0

У цьому році, це була перша домашня гра з неймовірним успіхом.

Як розповідає Інформаційний департамент ФК «Минай», у першому таймі Минайці поступились рахунком 0:1, це був штрафний удар на 20-ій хвилині в 13 метрах у воріт

Після пропущеного голу «минайці» стали ще агресивніше діяти в атаці. В тому числі, застосовуючи фланги. З лівого і пройшла атака, яка призвела до голу. Знову активно діяв Стасюк і після його прострілу Микуляк забиває – 1:1.

Після голу моментів побільшало. Як з гри, так і зі стандартів. Двічі мав забивати Гегедош, але його ударам не вистачало зовсім трохи точності.

А ось Кіча, який починав гру не з перших хвилин, свій шанс використав. «Минайці» завдяки швидкому пересування м’яча, зловили суперника на контратаці та вивели Антона на ударну позицію – він нею скористався і на перерву команди пішли за рахунку 2:1.

Другий тайм, принаймні більша його половина, пройшла повністю під диктовку господарів. Особливо активним був Пиняшко, який вивів команду на другу половину матча з капітанською пов’язкою.

Він відзначився вже на 2-ій хвилині тайму – скористався класною передачею Шпака, спокійно вийшовши сам-на-сам з голкіпером і відправив круглого у ворота 3:1. Він же став автором і останнього голу у матчі. Знову вихід сам-на-сам на 70-ій хвилині, тільки цього разу він вже навіть обігравав голкіпера та забив у пусті ворота – 4:1. Асист на користь Вагіна.

У підсумку 4:1 – третя поспіль перемога в товариських матчах нашої команди. І 4-та міжнародна звитяга!

Наступний свій товариський поєдинок наша команда проведе 28 січня – зіграють з ФК «Ужгород» на стадіоні «Авангард».

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також