ФК `Закарпаття` піднялося на першу сходинку турнірної таблиці

4
0

після програшу `Оболоні`

`Оболонь`, програвши `Кримтеплиці` − 1:2 у 29-му турі першості України серед команд першої ліги, поступилася першою сходинкою турнірної таблиці `Закарпаттю`.

`Пивовари` пропустили гол вже на сьомій хвилині поєдинку. Євген Лозинський недозволеним прийомом зупинив у своєму карному майданчику Євгена Тарана і Сергій Кучеренко бездоганно виконав 11-метровий штрафний удар. Відігратися киянам вдалося за 13 хвилин до завершення першого тайму. Голкіпер `Кримтеплиці` Саша Тодіч зреагував на `постріл` Павла Ониська, але проти добивання від Сергія Рожка він виявився вже безсилим. Втім, остаточну крапку в протистоянні поставили господарі − і знову з пенальті. На останній хвилині зустрічі Олександр Клименко з порушенням правил зіграв проти Ігоря Мельника і Кучеренко вдруге у матчі не залишив шансів Артему Штаньку. У поєдинку проти `Дністра` не мало особливих проблем `Закарпаття`. Ужгородці після часу гри мали перевагу в два м’яча − відзначилися Руслан Ярош та Чарлес Невуче. Й хоча овідіопольцям вдалося скоротити рахунок завдяки зусиллям Антона Хромих, останнє слово залишилося за гостями − на 73-й хвилині Невуче оформив дубль.

19-22 травня. 29-й тур

`Кримтеплиця` (Молодіжне) − `Оболонь` (Київ) − 2:1, `Дністер` (Овідіополь) − `Закарпаття` − 1:3, ПФК `Олександрія` − `Динамо-2` (Київ) − 2:0, `Сталь` (Алчевськ) − `ІгроСервіс` (Сімферополь) − 1:1, `Волинь` (Луцьк) − `Десна` (Чернігів) − 0:4, `Енергетик` (Бурштин) − `Нафтовик-Укрнафта` (Охтирка) −1:1, `Геліос` (Харків) − `Княжа` (Щасливе) − +:-, ПФК `Севастополь` − `Прикарпаття` (Івано-Франківськ) − 22.05.09.

Становище лідерів: `Закарпаття` − 55 очок (27 матчів), `Оболонь` − 53, ПФК `Олександрія` − 45 (28), ПФК `Севастополь` − 44 (26)…

Наступний тур відбудеться 24-27 травня.