Футбол: Закарпатці Василь Хіміч та Абов Аветісян дебютували у Вищій лізі Угорщини

10
11

Маємо ще двох професійних гравців в Угорщині.

Абов Аветісян - вихованець донецького "Шахтаря". У 2014 році разом із сім'єю був змушений залишити рідний Донецьк. Тоді, родину тепло прийняли в Берегові. З 13-річного віку Абов почав відвідувати берегівську ЗОШ №1, а також грати у футбол за місцеве ДЮСШ.

Вже через сезон Абов спробував свої сили закордоном в угорській Торпі, а потім був зарахований а Академію Кішварди.

У матчі 29-туру проти "Ференцварошу" Абов Аветісян вийшов на поле в перерві. Провів дуже потужно другий тайм на позиції правого захисника, а останні десять хвилин діяв на вістрі атаки.

І хоч "Кішварда" поступилася від чинного чемпіону 0:1, дебют вже берегівчанина вдався на славу.

Також у перерві вийшов і Василь Хіміч із Пістрялова. Який провів увесь другий тайм на хорошому рівні.

Нагадаємо, що ФК "Ужгород" достроково завершив сезон у Другій лізі.